Producent Kuvings
Kod producenta NS-2026
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
28 szt. do 48h
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 2 890,00 zł
Nasza cena 2 590,00 zł PLN   PRZECENA  
Oszczędzasz 300,00 zł

„Stale pracujemy by rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska firma Kuvings od ponad 40 lat projektuje wiele kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie wygodniejszym, efektywniejszym i po prostu smaczniejszym. Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Firma Kuvings oferuje swoim Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe. Każdy z produktów firmy charakteryzuje się najwyższą jakością oraz funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.Innowacyjne wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów. Wszystko po to aby zapewniać optymalną pracę urządzenie przy zachowaniu najważniejszych składników odżywczych przygotowywanych napojów. Zastosowana technologia w wolnoobrotowych wyciskarkach marki Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.
 
 Wyciskarka wolnoobrotowa Motiv -1 marki Kuvings to połączenie nowoczesnych technologi, wysokich parametrów technicznych i bezpretensjonalnego designu. Innowacyjne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców sprawia, że te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o wiele dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze. Flagowy model firmy wyposażony został w szeroki podajnik, w którym bez problemu zmieścisz całe warzywa i owoce bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania. Szeroki komfortowy wlot jest zdecydowanie większy, jak w poprzednich modelach wolnoobrotowych wyciskarek do soków Kuvings, co przyczyni się do usprawnienia Twojej pracy i zaoszczędzi czas przygotowania owoców do obróbki. Wszystkie owoce i miękkie warzywa, które nie przekraczają średnicy 8,2 cm  wrzucisz bez konieczności ich wstępnego krojenia.
 
 Wykorzystanie nowoczesnych technologi w tym modelu pozwoliło marce Kuvings stworzyć najinteligentniejszą wyciskarkę dostępną na rynku. urządzenie to nie tylko przygotuje najlepszy i najzdrowszy sok z warzyw i owoców, ale również za pomocą specjalnej aplikacji dostosuje ich skład do Twojej diety. Dzięki aplikacji mobilnej, z którą współpracuje wyciskarka Motiv - 1: 
 - przeprowadzisz analizę podstawowych parametrów swojego organizmu,
 - dobierzesz przepisy na soki w oparciu o wyniki pomiarów Twojego ciała,
 - przygotowane pod Twoją dietę soki pomogą w regularnych ćwiczeniach dzięki filmikom instruktażowym załączonym do aplikacji,
 - wyznaczysz konkretne cele żywieniowe,
 - będziesz mógł na bieżąco śledzić postępy założonej diety.
 
 Wyciskarka Kuvings Motiv1 pozwala określić naszą masę i wskaźnik tkanki tłuszczowej, masę mięśniową, zawartość wody i minerałów w organizmie, wskaźnik masy ciała (BMI) i wskaźnik podstawowej przemiany materii (polski PPM lub angielski BMR). Wszystko to dzięki wbudowanemu miernikowi połączonego z aplikacją mobilną dedykowaną do wyciskarki, którą w prosty sposób zainstalujesz w swoim smartfonie. Bazując na uzyskanych pomiarach, aplikacja zasugeruje przepisy i składniki odżywcze odpowiednie dla Twojego organizmu. Oprócz soków do wyciśnięcia przy pomocy wyciskarki Kuvings Motiv - 1 otrzymasz gotowe pomysły na obiady, a nawet słodkie wypieki. Przy tworzeniu i stosowaniu diety pomoże Ci funkcja Health Coach. W aplikacji mobilnej wyciskarki Kuvings Motiv - 1 znajdziesz szereg filmów z ćwiczeniami na różne partie ciała – zarówno z przyborami z siłowni, jak i odpowiednimi do treningu w domu.
 
 Wyciskarka posiada silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszystkich owoców i warzyw. Do tego praca na wolnych obrotach (50 obrotów na minutę) plus opatentowana technologia pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, pozwala na bardzo dokładną, a przede wszystkim wydajną ekstrakcję soku. Zastosowany "ślimak" zapewnia wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co za tym idzie, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców. Z pomocą wyciskarek firmy Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Co istotne sok nie ulega rozwarstwieniu,  nie ulega napowietrzeniu i utlenianiu przez co nie zmienia również smaku. Przechowywany w niskich temperaturach w naczyniach zamkniętych nie traci wartości odżywczych i jest pełnowartościowy przez 72 godziny. Trzeba również podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo dużej mocy silnika.
 
Najważniejsze elementy mechanizmu, czyli ślimak i sitko wykonane zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8-krotnie mocniejsze niż plastik. ULTEM to bezpieczny, przyjazny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, że może być używany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, iż cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu nawet po wielu latach użytkowania. ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie oraz nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki temu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, że jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku. 
 
Wszechstronne zastosowanie wyciskarek pozwala na przygotowanie w nich soku zarówno z: twardymi owocami i warzywami podawanymi w całości, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o dużej zawartości chlorofilu. Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli lub owocowych sorbetów. 
 
 Wyciskarka posiada łatwą i funkcjonalną budowę, która pozwala na proste i szybkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki. 
 
 Właściwości:
 - Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do bardzo efektywnej pracy przez wiele lat.
 - Wolne wyciskanie: 50obr/min. Zapewnia idealny balans pomiędzy szybkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.
 - Zastosowanie wydajnego i cichego silnika, wysokiej jakości przekładni oraz precyzyjne wykonanie pozwalają maksymalnie obniżyć poziom emitowanego hałasu. 
 - BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.
 - Szeroki komfortowy wlot o średnicy 8,2 cm, umożliwia wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.
 - Sok z wyciskarki Kuvings zawiera dużą ilość błonnika, znacznie większą niż można uzyskać z sokowirówki. Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.
 - Wolne wyciskanie oraz specjalna konstrukcja ślimaka i sita pozwalają na zachowanie nieprzerwanych łańcuchów enzymowych. Dzięki temu, soki wspomagają naturalny proces trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.
 - 10 lat gwarancji potwierdza trwałość, jakość i niezawodność urządzenie.
 - Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.
- Wyposażenie standardowe:
- wyciskarka
- 3 szczotki do czyszczenia
- pojemniki na sok i odpadki
- książka z przepisami.

 Dane techniczne:
 - Wymiary urządzenie: 175 x 255 x 457 mm,
 - Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,
 - Waga urządzenie: 9 kg,
 - Moc silnika: 240W,
 - Ilość obrotów: 50 rpm,
 - System wlotu: całe owoce i warzywa o średnicy ok 82 mm,
 - Obudowa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana.

 PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:
10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:
1. Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie elementy wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. odebranie Produktu od Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie Produktu tą samą drogą do Klienta. Koszty z tym związane w całości pokrywa Gwarant. 
2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem elementów silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przez
kolejne 8 lat.
3. W przypadku, w którym Klient wykorzystuje Produkt poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych lub związanych z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu Produktu przez Klienta.

Gwarancji nie podlegają:
1. elementy eksploatacyjne Produktu, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. silikonowe uszczelki i wycieraczki;
2. ślady powstające w związku z eksploatacją Produktu, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych elementów z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;
3. uszkodzenia mechaniczne, termiczne lub chemiczne Produktu powstałe w wyniku działania lub zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym użytkowaniu, konserwacji lub przechowywaniu urządzenia Kuvings;
4.  wady powstałe z przyczyn innych niż tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta lub inną niepowołaną do tego osobę w strukturę Produktu (np. przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);
5. uszkodzenia Produktu powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do używania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem lub zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;
6. uszkodzenia Produktu powstałe w wyniku siły wyższej lub/i zdarzeń losowych (np. pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).

„Pij wszystkie składniki odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom marki przy stworzeniu unikatowego mechanizmu, opatentowanego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw. W efekcie wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wyciągają z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze, chroniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały oraz zapobiegając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenie i duża moc silnika – te cechy są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych oraz walorów smakowych. 
 
Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Kuvings. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.
 
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
tel. 660 56 57 58 
e-mail: bok@kuchniapremium.plZapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności