Producent Kuvings
Kod producenta NS-621S
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
48 szt. do 48h
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 1 650,00 zł
Nasza cena 1 534,50 zł PLN     ‐ 7%
Oszczędzasz 115,50 zł
„Stale pracujemy by rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska firma Kuvings od ponad 40 lat projektuje wiele kuchennych sprzętów, które czynią zdrowe życie wygodniejszym, efektywniejszym i po prostu smaczniejszym. Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Firma Kuvings oferuje swoim Klientom najwyższej jakości wyciskarki wolnoobrotowe. Każdy z produktów firmy charakteryzuje się najwyższą jakością oraz funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia.Innowacyjne wyciskarki wolnoobrotowe do soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów. Wszystko po to aby zapewniać optymalną pracę urządzenie przy zachowaniu najważniejszych składników odżywczych przygotowywanych napojów. Zastosowana technologia w wolnoobrotowych wyciskarkach marki Kuvings zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.

Wyciskarka wolnoobrotowa B6000 Plus marki Kuvings to połączenie wysokich parametrów technicznych i bezpretensjonalnego designu. Innowacyjne działanie sprzętu Kuvings opierające się na wolnoobrotowym wyciskaniu soku z owoców sprawia, że te nie są zmiażdżone, napowietrzone i o wiele dłużej zachowują swoją świeżość i wszystkie wartości odżywcze. Ten model wyciskarki wyposażony został w szeroki podajnik, w którym bez problemu zmieścisz całe warzywa i owoce, jak np. jabłka, pomarańczy czy pomidory bez konieczności ich wcześniejszego porcjowania. Ten model wyciskarki został skonstruowany tak aby maksymalnie skrócić czas pracy. urządzenie najpierw tnie owoce, potem je miażdży, a następnie wytłacza z nich maksimum soku.

Wyciskarka posiada silnik o mocy 240 W, który bez problemy poradzi sobie ze zmiażdżeniem wszystkich owoców i warzyw. Do tego praca na wolnych obrotach (60 obrotów na minutę) plus opatentowana technologia pojedynczej śruby wyciskającej sok z owoców, pozwala na bardzo dokładną, a przede wszystkim wydajną ekstrakcję soku. Zastosowany "ślimak" zapewnia wolnoobrotowe miażdżenie całych owoców i warzyw bez ich podgrzewania, a co za tym idzie, zachowane są wszystkie walory smakowe i odżywcze "przerabianych" owoców. Z pomocą wyciskarek firmy Kuvings uzyskasz 100% naturalnego soku bez uszkodzenia enzymów zawartych w owocach i warzywach. Trzeba również podkreślić cichą pracę wyciskarki pomimo dużej mocy silnika.

Najważniejsze elementy mechanizmu, czyli ślimak wykonane zostały z ULTEMU - tworzywa, które jest 8 krotnie mocniejsze niż plastik. ULTEM to bezpieczny, przyjazny dla środowiska materiał, który jest tak wytrzymały, że może być używany przy produkcji szyb w samolotach pasażerskich. Tak twardy materiał jest gwarancją tego, iż cały mechanizm nie ulegnie starciu i zniszczeniu nawet po wielu latach użytkowania. ULTEM nie ulega hydrolizie, czyli stopniowemu rozpuszczaniu się w wodzie oraz nie wchodzi w reakcje chemiczne z kwasami. Dzięki temu jest zupełnie bezpieczny i mamy gwarancję, że jego cząsteczki nie znajdą się w przygotowywanym soku. Sito wyciskarki wykonane zostało ze stali nierdzewnej, która jest neutralna dla smaku przygotowywnego soku oraz nie wchodzi w reakcję z kwasami.

Wszechstronne zastosowanie wyciskarek pozwala na przygotowanie w nich soku zarówno z: twardych owoców i warzyw podawanymi w całości, miękkimi produktami jak maliny czy pomidory, ziołami i roślinami o dużej zawartości chlorofilu. Dzięki dodatkowym akcesoriom może być wykorzystana do przygotowania gęstych koktajli lub owocowych sorbetów. System zabezpieczenia silnika chroni go przed przegrzaniem. Kiedy pojawia się takie ryzyko urządzenie automatycznie zatrzymuje się i nie dochodzi do przegrzania silnika. Siła silnika pozwala na wyciskanie soku również z wartościowych i zdrowych liści takich jak szpinak, szczaw czy trawa.

Wyciskarka posiada łatwą i funkcjonalną budowę, która pozwala na proste i szybkie rozłożenie i wyczyszczenie wyciskarki.

Właściwości:
- Silnik prądu zmiennego: Moc 240W – wystarczająca do bardzo efektywnej pracy przez wiele lat.
- Wolne wyciskanie: 60obr/min. Zapewnia idealny balans pomiędzy szybkością uzyskania soku, a ochroną wartości odżywczych.
- Zastosowanie wydajnego i cichego silnika, wysokiej jakości przekładni oraz precyzyjne wykonanie pozwalają maksymalnie obniżyć poziom emitowanego hałasu.
- BPA FREE: Wszystkie użyte materiały są wolne od Bisfenolu A.
- Szeroki komfortowy wlot umożliwia wrzucanie całych owoców i warzyw bez konieczności ich wstępnej obróbki.
- Sok z wyciskarki Kuvings zawiera dużą ilość błonnika, znacznie większą niż można uzyskać z sokowirówki. Soki są aksamitne, a przy tym sycące i pełne, „bogate” w smaku. Błonnik spowalnia wchłanianie węglowodanów (wspomaga odchudzanie), wspiera florę bakteryjną układu pokarmowego, reguluje poziom cukru w organizmie.
- Wolne wyciskanie oraz specjalna konstrukcja ślimaka i sita pozwalają na zachowanie nieprzerwanych łańcuchów enzymowych. Dzięki temu, soki wspomagają naturalny proces trawienia, są pełne naturalnego smaku i witamin.
- 10 lat gwarancji potwierdza trwałość, jakość i niezawodność urządzenie.
- Made in Korea - najwyższej klasy sprzęt.

W skład zestawu wchodzi:
-Silnik/Korpus
-2 pojemniki na sok (pojemność pojemnika na miąższ 1 l,pojemność pojemnika na sok 0.4 l)
-Szczotka
-Szczotka Samoczyszcząca Na Sito
-Komora Zsypowa (big mouth)
-Sito i Wałek z Ultemu
-Koszyk na Sito
-Wałek ślimakowy z ultemu
-Instrukcja obsługi w języku polskim

Dane techniczne:
- Wymiary urządzenie: 228 x 208 x 448 mm,
- Materiał: Ultem, Tritan, ABS, PC,
- Waga urządzenie: 6,4 kg,
- Napięcie znamionowe: AC220-240 V, 50/60Hz,
- Moc silnika: 240W,
- Ilość obrotów: 60 rpm,
- System wlotu: całe owoce i warzywa,
- Obudowa: ABS + stal szlachetna, szczotkowana,

PODSTAWOWE ZASADY GWARANCJI:
10 lat gwarancji: okres gwarancyjny podzielony jest na dwa etapy:
1. Gwarancja podstawowa na okres 2 lat obejmuje wszystkie elementy wyciskarki i podlega usłudze "door to door" (tj. odebranie Produktu od Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej, a po dokonaniu naprawy, dostarczenie Produktu tą samą drogą do Klienta. Koszty z tym związane w całości pokrywa Gwarant. 
2. Gwarancja dodatkowa (z wyłączeniem elementów silikonowych takich, jak silikonowe uszczelki) obowiązuje przez
kolejne 8 lat.
3. W przypadku, w którym Klient wykorzystuje Produkt poza gospodarstwem domowym, w celach komercyjnych lub związanych z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą, okres ochrony gwarancyjnej wynosi 24 miesiące, począwszy od dnia zakupu Produktu przez Klienta.

Gwarancji nie podlegają:
1. elementy eksploatacyjne Produktu, ulegające bieżącemu zużyciu, tj. silikonowe uszczelki i wycieraczki;
2. ślady powstające w związku z eksploatacją Produktu, w szczególności zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia powstałe w związku z kontaktem niektórych elementów z barwnikami pochodzącymi z owoców i warzyw;
3. uszkodzenia mechaniczne, termiczne lub chemiczne Produktu powstałe w wyniku działania lub zaniechania ze strony Klienta polegające na: niewłaściwym użytkowaniu, konserwacji lub przechowywaniu urządzenia Kuvings;
4.  wady powstałe z przyczyn innych niż tkwiące w Produkcie, w szczególności powstałe wskutek ingerencji Klienta lub inną niepowołaną do tego osobę w strukturę Produktu (np. przełamywanie plomb, rozmontowanie mechanizmów);
5. uszkodzenia Produktu powstałe na skutek dostania się do środka płynów lub ciał obcych nieprzeznaczonych do używania z produktem Kuvings, jeśli spowodowane zostało to działaniem lub zaniechaniem Klienta albo siły wyższej;
6. uszkodzenia Produktu powstałe w wyniku siły wyższej lub/i zdarzeń losowych (np. pożar,wybuch, zalanie, uszkodzenia mechaniczne, na skutek wyładowań atmosferycznych i przepięć sieci zasilającej, innych klęsk żywiołowych, działań militarnych).

„Pij wszystkie składniki odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom marki przy stworzeniu unikatowego mechanizmu, opatentowanego ślimaka do wyciskania soku z CAŁYCH owoców i warzyw. W efekcie wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings wyciągają z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze, chroniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały oraz zapobiegając rozwarstwianiu się soku. Wolnoobrotowa metoda miażdżenia, cicha praca urządzenie i duża moc silnika – te cechy są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z całych owoców i warzyw przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych oraz walorów smakowych. 

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Kuvings. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
tel. 660 56 57 58 
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności