Producent Kuvings
Kod producenta KBA-200
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
14 szt. do 48h
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 399,00 zł
Nasza cena 399,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
„Stale pracujemy by rozwijać technologie wspierające zdrowy tryb życia”. Kierując się tą zasadą koreańska firma Kuvings od ponad 40 lat projektuje wiele sprzętów, które czynią zdrowe życie wygodniejszym, efektywniejszym i po prostu smaczniejszym. Kto z nas nie lubi zadbać o swoje zdrowie. Nowoczesna technologia analizatora ciała sprawia że mozemy wziąść sparwy w swoje ręce i zadbać o nasze zdrowie. 
 
Analizator składu ciała marki Kuvings to połączenie nowoczesnych technologi, wysokich parametrów technicznych i bezpretensjonalnego designu. Innowacyjne działanie sprzętu Kuvings opierające się na badaniu parametrów człowieka z łatwością odergra role dietetyka i osobistego trenera. Wystarczy sparować się z aplikacją Kuvings Smart Juicer (dostępna dla telefonów z systemem Android oraz iPhone'ów) aby rozpocząć przygodę ze zdrowym trybem życia. Analizator pozwala na pomiar szeregu parametrów ciała - m.in. poziom tkanki tłuszczowej i mięśniowej. Na podstawie uzyskanych wyników, proponowane są konkretne przepisy na soki, które najkorzystniej wpłyną na zdrowie użytkownika.W aplikacji znjadziemy szereg ćwiczeń, które nasz analizator dopasowuje do naszego ciała. 
 
 Łatwy w obsłudze, szybko bada nasze parametry. Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji na telefonie wystarczy, że przyłożysz palce do analizatora i utrzymasz je przez kilka chwil, na telefon ściągają się automatycznie dane, które pokazują aktualne parametry Twojego organizmu. 

Analizator Kuvings daje dokładny pomiar aż 7 parametrów:
-BMI (Body Mass Index) – popularny wskaźnik masy ciała,
-Masa Tkanki Tłuszczowej
-Procent Tkanki Tłuszczowej
-Masa Mięśni
-Podstawowa Przemiana Materii
-Zawartość Wody W Organizmie
-Zawartość Minerałów W Organizmie

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Kuvings. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.
 
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
tel. 660 56 57 58 
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności