Producent Koziol
Kod producenta 5411525
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj do 6 tygodni
Cena katalogowa 30,00 zł
Nasza cena 27,00 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 10%
Oszczędzasz 3,00 zł
Niemiecka marka Koziol cechuje się niebywałym wzornictwem z wykorzystaniem tworzywa sztucznego , który daje niesamowite możliwości ekspresji formy. Wszystkie produkty Koziol to prawdziwa sztuka, która ma na celu projektowanie przedmiotów użytkowych, pomocnych w codziennym życiu, dających satysfakcję z ich posiadania. Twórcą marki jest Stephan Koziol, człowiek obdarzony ogromną pasją do produktów przyjaznych środowisku i sprzedawanych po rozsądnych cenach. Obdarzony niesamowitymi pomysłami doprowadził do rozkwitu marki współpracując z najlepszymi projektantami i uczelniami na świecie. Umiejętności, wiedza , kreatywność w połączeniu z zaawansowaną technologią pozwalają tworzyć unikalne produkty- klasyki , które otrzymują prestiżowe nagrody. Dzięki świadomości jak ważna jest ochrona środowiska produkty nie zawierają BPA oraz żadnego plastiku termoutwardzalnego.

Chodząc po targu i szukając zdrowych przekąsek dobrze mieć pod ręką torbę, która pomieści wszystkie nasze skarby. Możesz jednak korzystać z niej nie tylko na zakupach. Torba sprawdzi się jako:  organizery do przechowywania gadżetów,  drobnych rzeczy, długopisów, akcesoriów biurowych, kosmetyków, zabawek, gazet, oryginalna torba prezentowa,  koszyk na wakacyjne wypady na plaże. Praktyczne, długie uchwyty pomagają w noszeniu torby na ramieniu oraz wieszaniu na haczyku, wieszaku, krześle. 

Właściwości :
-torba  wykonana z tworzywa sztucznego
-wymiary : 13 x 32,7 x 38,6 cm (dł. x szer. x wys. )
-kolor : biały 
-gwarancja producenta : 2 lata

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Koziol w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności