Kolekcje Wedgwood
Wedgwood to jedna z najsłynniejszych i najbardziej ekskluzywnych manufaktur porcelany na świecie. Produkty marki to synonim klasyki i elegancji na najwyższym poziomie. Marka założona już w 1759 roku przez Josiah Wedgwood`a – znakomitego rzemieślnika i garncarza zyskała uznanie prawdziwych miłośników luksusowej porcelany, goszcząc w domach  na całym świecie. Wedgwood to bez wątpienia jeden z angielskich symboli kojarzony z najwyższą jakością oferowanych wyrobów wykonanych z porcelany kostnej.


Wszystkie kolekcje marki charakteryzuje elegancja i najwyższa jakość wykonania. Produkty wykonane są z jedwabiście gładkiej, cienkiej porcelany kostnej. Zdobienia charakteryzuje niezwykła misterność wykonania i dbałość o każdy szczegół. A wszystko zachowane jest w klasycznym stylu, który nigdy nie wychodzi z mody. Z angielską marką Wedgwood współpracę podejmowali znakomici projektanci, tworząc niepowtarzalne i unikatowe kolekcje. Efektem najsłynniejszej współpracy marki są porcelanowe serwisy zaprojektowane przez Verę Wang czy  Jaspera Conrana. 


Wedgwood to klasyka, luksus i elegancja zamknięte w porcelanowych przedmiotach! Już teraz zapoznaj się z zachwycającą ofertą angielskiej marki dostępną w naszym sklepie.
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności