Producent KitchenAid
Kod producenta CC003295-001
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 129,00 zł
Nasza cena 129,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Kolor to życie! Jest to myśl przewodnia znanej na całym świecie amerykańskiej marki KitchenAid.  Marka znana jest przede wszystkim z niezawodnych mikserów planetarnych Artisan .Projektanci kierowali się wyrafinowanym gustem, zaś  inżynierowie jednocześnie stawiali sobie bardzo wysokie wymagania odnośnie jakości i wyposażenia. Dzięki tej symbiozie powstają niezawodne sprzęty. KitchenAid pozostaje nieustannie niedościgniony w swojej dziedzinie aż po dziś dzień.

Stawiając na jakość, solidność i trwałość  producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i postanowił uzupełnić ofertę o  dodatkowe linie produktów do pieczenia i gotowania. Tak o to powstał  wyselekcjonowany asortyment produktów KitchenAid, w skład którego wchodzą garnki, rondle i patelnie oraz formy do pieczenia utrzymane w tej samej kolorystyce co słynne miksery.

Kolekcja Bakeware  prezentuje formy i blachy do pieczenia wykonane ze stali aluminiowej z powłoką non- stick. Tortownica ze stali aluminiowej o grubości 0,8 mm posiada właściwości odporne na korozję, a szerokie uchwyty ułatwiają przenoszenie gorącej blachy.  Stal aluminiowana szybko i równomiernie się nagrzewa, a nieprzywierająca powłoka  pozwala na wyjmowanie wypieków z formy oraz pomaga w utrzymaniu czystości.

Właściwości : 
- wymiary 24 cm [śr. wewn.]; 25,5 x 7 cm [śr. x wys.]
-materiał : stal aluminiowana, powłoka non- stick
- produkt nadaję się do mycia w zmywarce jednak ze względu na zachowanie właściwości nieprzywierających zaleca się mycie ręczne
-odporna na wysokie temperatury do 230°C
- kolor : grafitowy
- gwarancja : 5 lat na powłokę
-kolekcja : Bakeware

Uwaga !!!
Przed rozpoczęciem korzystania z formy prosimy o zapoznanie się z instrukcją załaczoną do produktu.


Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały szybko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.
 
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności