Producent KitchenAid
Kod producenta CC003245-001
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 539,00 zł
Nasza cena 539,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Kolor to życie! Jest to myśl przewodnia znanej na całym świecie amerykańskiej marki KitchenAid.  Marka znana jest przede wszystkim z niezawodnych mikserów planetarnych Artisan .Projektanci kierowali się wyrafinowanym gustem, zaś  inżynierowie jednocześnie stawiali sobie bardzo wysokie wymagania odnośnie jakości i wyposażenia. Dzięki tej symbiozie powstają niezawodne sprzęty. KitchenAid pozostaje nieustannie niedościgniony w swojej dziedzinie aż po dziś dzień.

Stawiając na jakość, solidność i trwałość  producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i postanowił uzupełnić ofertę o  dodatkowe linie produktów do pieczenia i gotowania. Tak o to powstał  wyselekcjonowany asortyment produktów KitchenAid, w skład którego wchodzą garnki, rondle i patelnie oraz formy do pieczenia utrzymane w tej samej kolorystyce co słynne miksery.

Kolekcja Multi - Ply Stainless Steel  to seria naczyń wykonanych ze stali nierdzewnej z trójwarstwowym dnem w pięknym szczotkowanym zakończeniu. Kolekcję tą wyróżnia przede wszystkim : 

-gruby 3-warstwowy korpus patelni o grubości 3,5 mm, wykonany ze stali nierdzewnej z wbudowanym aluminiowym rdzeniem w dnie
-specjalna konstrukcja łączenia rączki z korpusem naczynia sprawia, że uchwyt pozostaje dłużej chłodny "stay-cool handle" w porównaniu do innych wykonanych ze stali nierdzewnej (nie dotyczy korzystania w piekarniku)
-wyprofilowane krawędzie naczynia zapewniające wylewanie bez kapania
-możliwość mycia w zmywarce
-odporność na temperaturę do 220°C, pozwalająca na korzystanie z patelni w piekarniku

Dodatkową zaletą jest szybkie rozgrzewanie i równomierne rozchodzenie się ciepła na całej  powierzchni co zapewnia aluminiowy rdzeń w podstawie patelni. Ponadto seria ta cechuje się uszczelnionymi krawędziami i jednolitym wnętrzem, które zapobiega korozji oraz jest łatwe w utrzymaniu czystości. 

Właściwości : 
-materiał : stal nierdzewna
- produkt nadaję się do mycia w zmywarce 
-odporna na wysokie temperatury do 220°C
-działa na wszystkich źródłach ciepła, w tym kuchenkach indukcyjnych oraz piekarnikach (do 220°C).
-producent zaleca stosowanie przekładek ochronnych podczas przechowywania.
- kolor : srebrny
- gwarancja : ograniczona dożywotnia gwarancja producenta
-kolekcja : Multi - Ply Stainless Steel

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały szybko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.
 
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności