KitchenAid - nowe miksery Artisan Mini


KitchenAid Artisan Mini to idealne uzupełnienie Twojej kuchni. Dlaczego Mini? Jest o 20% mniejszy i o 25% lżejszy od standardowego miksera Artisan KitchenAid. Mini to świetna alternatywa dla tych, którzy nie mają za wiele miejsca w swojej kuchni, a marzą o kocurze KitchenAid.

Artisan Mini jest idealny do codziennego użytku. Bez problemu zmieścisz w nim wszystko to, co na co dzień przygotowujesz dla siebie i swojej rodziny. Umożliwia przygotowywanie dokładnie tych samych potraw z tym, że w mniejszych proporcjach. Jego dzieża, wykonana ze stali nierdzewnej o pojemności 3,3 l, może przetworzyć do 680 g mąki zwykłej i 8 średniej wielkości białek. Wszystkie dodatkowe przystawki pasują również do tej wersji miksera. Możesz więc bez obaw domówić dodatki zwiększające możliwości Twojego kocura.

Motto KitchenAid „Niezawodny, wytrzymały, solidny i trwały!” jest więc z całą pewnością również aktualne w przypadku miksera Artisan Mini. Cała konstrukcja wykonana jest z metalu, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Mikser objęty jest 5-letnią gwarancją.
Co ważne w naszym sklepie sprzedajemy europejską wersję miksera Artisan Mini marki KitchenAid. Nie będziesz więc potrzebował dodatkowych przejściówek czy wtyczek. Możesz od razu podłączyć go do prądu i… cieszyć się z gotowania.


Kuchnia Premium
Marta
godz. 8:00 - 16:00:

Paulina
godz. 16:00 - 22:00:

Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności