KitchenAid - nowe miksery Artisan


Prezentujemy całą paletę kolorowych mikserów od KitchenAid. Miksery KitchenAid to spełnienie kuchennych marzeń każdego, kto uwielbia gotować. Profesjonalne i funkcjonalne miksery sprawdzą się w każdej kuchni, przy różnym stopniu zaawansowania umiejętności kucharza. Bez problemu poradzą sobie przy nim zarówno szefowie kuchni, jak i początkujący miłośnicy gotowania i wypieków.

Całkowicie metalowa konstrukcja miksera gwarantuje solidność, trwałość i niezwykłą wytrzymałość urządzenia. Co ważne - mikser stoi stabilnie na blacie, nie ma mowy o przesuwaniu się. Na metalowej obejmie miksera, producent umieścił tzw. dane znamionowe, czyli: napięcie 220V-240V i częstotliwość, a poniżej „300 W, 10 min”. Oznacza to, że mikser może pracować z maksymalna mocą 300 WATT, nieprzerwanie przez 10 minut. Dzięki zastosowanym przekładniom zębatym, ta moc i czas, w zupełności wystarczą aby perfekcyjnie wyrobić nawet najtwardsze ciasto. Bezpośrednie przenoszenie napędu z silnika na narzędzia powoduje, że nie ma strat energii, więc mikser pobiera mniej mocy, ponieważ „inteligentnie” pobiera tylko tyle ile jest mu potrzebne w danej chwili. Urządzenia KitchenAid są więc wyjątkowo energooszczędne, a także bardzo ciche podczas pracy. Ich odgłos porównywany jest do mruczenia kota. Stąd wzieło się również określenie Kocur.

Jedno urządzenie, a tak wiele zastosowań. Wybór przystawek jest bardzo duży. Są łatwe w montażu i proste w utrzymaniu czystości.

Sprzedajemy europejską wersję miksera KitchenAid. Mikser Artisan Original 125 KitchenAid objęty jest 5 letnią gwarancją.

Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki KitchenAid w Polsce. Nasz sklep interetowy codziennie dba, aby produkty trafiłały szybko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.


Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności