Producent KitchenAid
Kod producenta 5KSMVSA
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
3 kpl. do 7 dni roboczych
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 449,00 zł
Nasza cena 449,00 zł PLN    
Maszynka do tarcia i szatkowania jest przystawką tak użyteczną, że sięga się po nią chyba najczęściej.
Daj się ponieść fantazji i stań się profesjonalnym szefem kuchni. Krój w plastry, kostki i spirale lub przecieraj: zainspiruj się i przygotuj pyszne dania dla rodziny i znajomych. 
W komplecie oprócz obudowy, są trzy tarki bębnowe: tarka do tarcia na plasterki  i dwie do tarcia - z dużymi i średnimi oczkami. Są przeznaczone np. do ścierania warzyw, ziemniaków, jarzyn, twardego sera, wiórkowania czekolady. Przystawka rekomendowana do tarcia suchej bułki i do rozdrabniania orzechów.

Jeśli zajdzie potrzeba wymiany tarki na inny jej rodzaj, nie trzeba odłączać jej obudowy od miksera – wystarczy odkręcić pierścień i wymienić sam bęben.
Tarki są bezpieczne: włożenie ręki do wirującego bębna nie grozi skaleczeniem, ponieważ ostrza umieszczone są po jego zewnętrznej stronie, niedostępnej dla dłoni.

Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
tel. 660 56 57 58 
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności