Producent KitchenAid
Kod producenta CC003265-001
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 599,00 zł
Nasza cena 599,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Kolor to życie! Jest to myśl przewodnia znanej na całym świecie amerykańskiej marki KitchenAid.  Marka znana jest przede wszystkim z niezawodnych mikserów planetarnych Artisan .Projektanci kierowali się wyrafinowanym gustem, zaś  inżynierowie jednocześnie stawiali sobie bardzo wysokie wymagania odnośnie jakości i wyposażenia. Dzięki tej symbiozie powstają niezawodne sprzęty. KitchenAid pozostaje nieustannie niedościgniony w swojej dziedzinie aż po dziś dzień.

Stawiając na jakość, solidność i trwałość  producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i postanowił uzupełnić ofertę o  dodatkowe linie produktów do pieczenia i gotowania. Tak o to powstał  wyselekcjonowany asortyment produktów KitchenAid, w skład którego wchodzą garnki, rondle i patelnie oraz formy do pieczenia utrzymane w tej samej kolorystyce co słynne miksery.

Kolekcja Steel Core Enamel to emaliowane naczynia charakteryzujące się niezwykle trwałą, wielowarstwową, gładką emaliowaną powłoką, która jest szkliwiona naturalnymi minerałami.
3 flagowe kolory marki, tożsame z kolorami mikserów Artisan :
-kremowy Almond Cream,
-czarny Onyx Black
-czerwony Empire Red

Kolekcja emaliowanych naczyń KitchenAid cechuje  się niezwykle trwałą, wielowarstwową, gładką emaliowaną powłoką, która jest szkliwiona naturalnymi minerałami, a więc w 100% naturalna - tym samym nie wpływa na smak przygotowywanych potraw, nie wchodzi w reakcję z kwasami  zachowując swój odcień.
Naczynie  jest bardzo solidnie wykonane o czym świadczy waga garnka 2,3kg. Ponadto posiada gruby stalowy rdzeń (aż 3,5 mm), który gwarantuje doskonałe rozprowadzanie i utrzymywanie ciepła przy jednoczesnym stabilnym kształcie korpusu garnka.  Dzięki wyprofilowanym krawędziom nalewanie potrawy obędzie się bez kapania.  Pokrywka ze szkła hartowanego obramowana jest  stalową ramką, zakończona stalowym, wygodnym uchwytem.

Właściwości : 
- wymiary 20cm [śr. wewn.]; 29,9 x 15,5 x 21,9cm [dł. x wys. x gł.]
-materiał : stal, szkło hartowane
- produkt nadaję się do mycia w zmywarce 
-odporna na wysokie temperatury do 220°C
-działa na wszystkich źródłach ciepła, w tym kuchenkach indukcyjnych oraz piekarnikach (do 220°C).
- kolor : czarny
- gwarancja : ograniczona dożywotnia gwarancja producenta
-dodatkową zaletą jest produkcja w Niemczech.
-kolekcja : Steel Core Enamel

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały szybko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.
 
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności