Producent KitchenAid
Kod producenta 5KSB1585EAC
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
1 szt. do 48h
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 899,00 zł
Nasza cena 899,00 zł PLN    Blender domowego szefa kuchni 1,75l to wymarzone urządzenie dla osób, które często chcą używać blendera. Potężny silnik oraz funkcja kontroli prędkości „Intelli-Speed” utrzymuje optymalną prędkość i automatycznie dobiera moc stosowną do miksowanego produktu. Podstawa blendera z metalowego odlewu ciśnieniowego - konstrukcja wytrzymała i stabilna.
Duży, jednoczęściowy kielich o pojemności 1,75l zintegrowany z nożem inox. Ich specjalne kształty pozwalają utworzyć potężny wir dla szybkiego i efektuwnego miksowania. Wykonany z trwałego tworzywa sztucznego pozbawionego BPA.
Szczelna pokrywa z korkiem-miarką
Praktyczna, trwała, ściśle dopasowana do kielicha

4 prędkości:
ROZDRABNIANIE, MIKSOWANIE, PRZECIERANIE i UPŁYNNIANIE

3 funkcje specjalne:
GORĄCE SKŁADNIKI z funkcją «Miękkiego Startu»
Blender rozpoczyna pracę z niską prędkością i zwiększa ją stopniowo w ciągu 90 sekund, co zapobiega rozchlapywaniu zawartości.

KRUSZENIE LODU. Blender automatycznie rozpoczyna pracę w trybie pulsacyjnym przez 30 sekund, przerywaną interwałami. Prędkość, dzięki kontroli "Intelli Speed" jest dobierana tak, aby kruszenie lodu i innych składników było jak najbardziej efektywne.

PULSACJA. Umożliwia korzystanie z pulsacji przy każdej prędkości.

2 lata gwarancji

Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności