KitchenAid
Brak produktów.

„Może czerwony karmelek...?” - profesjonalizm i niezawodność ukryta w kolorach.

Kolor to życie! Ta myśl przyświeca amerykańskiej marce KitchenAid już od ponad 90 lat. Kierując się niebanalnym gustem, jednocześnie stawiając sobie wysokie wymagania co do jakości i wyposażenia, KitchenAid pozostaje niedościgniony w swojej dziedzinie po dziś dzień.

Fantastycznie stylizowany sprzęt, to jedna z dwóch wiodących cech firmy. Wspaniałe lata 60 w magiczny sposób, zaklęte zostały w najwyższej jakości sprzęcie. Mikser KitchenAid, który stanowi kanon marki, a później inne urządzenia wyposażenia kuchennego od lat zachwycają niebanalnym wyglądem cały świat.
Druga - to oczywiście, profesjonalizm i najwyższa jakość. Z nimi spotykamy się jeszcze przed włączeniem sprzętu, gdyż całość wykonana została z trwałego i silnego metalu, co gwarantuje tak ważną - lekkość pracy.

Prezentujemy całą paletę kolorowych sprzętów od KitchenAid. Mikser wyrabiający każdy rodzaj ciasta, blender kruszący nawet lód, czy sokowirówka do zdrowych, świeżo wyciskanych soków, to tylko mała część tego, co oferuje ten amerykański gigant.

Najwyższej klasy mikser Kitchen Aid to kuchenne marzenie, każdego miłośnika gotowania. Różnorodność doboru przystawek świadczy o wszechstronności robót jakie można na nim wykonać. Ubijanie, wygniatanie ciasta czy produkcja domowego makaronu to tylko kilka czynności jakie można bez problemu wykonać przy pomocy tego amerykańskiego geniusza.

Pełen wachlarz tęczowych urządzeń kuchennych marki Kitchen Aid znajdziesz w Naszym sklepie internetowym.
 

Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności