Producent Jura
Kod producenta 15348
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 10 999,00 zł
Nasza cena 10 999,00 zł PLN    
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.

Światowa nowość - polska premiera - innowacyjny ekspres Jura Z10 do parzenia kawy na zimno i gorąco !


Większość z nas ma słabość do kawy i nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez tego aromatycznego napoju. Niestety nie zawsze mamy czas na zaparzenie standardowej kawy, często również mamy problem z doborem odpowiedniego stopnia zaparzenia. Kupując ekspres marki Jura dostajemy gwarancję zawsze idealnie skomponowanego trunku. Czy wybierzemy Espresso, Cappuccino, Latte Macchiato, Caffè latte, czy po prostu zwykłą kawę zawsze mamy gwarancję perfekcyjnego smaku, konsystencji i niebiańskich smakowych doznań. 

Elegancki ekspres do kawy Z10 Aluminium White (EA) marki Jura to jedyny na świcie ekspres do przyrządzania specjałów kawowych na gorąco i na zimno. Wyjątkowo prosty w obsłudze, a zarazem zgrabny gabarytowo tworzy jedną niepowtarzalną całość. Nowoczesny panel obsługowy pozwoli cieszyć się piciem ulubionej kawy, na ciepło i zimno którą w łatwy i szybki sposób możemy przygotować. Najnowsze dzieło sztuki szwajcarskiej firmy Jura spełnia wymagania największych kawoszy. Wszystko to dzięki inteligentnemu młynkowi  P.R.G. (Product Recognising Grinder), który elektronicznie dostosowuje stopień zmielenia kawy do wybranego specjału kawowego.
    
Nowy inteligentny  młynek P.R.G. (Product Recognising Grinder) 
Sterowany elektronicznie wielostopniowy wysokowydajny młynek stożkowy ustawia się indywidualnie na wcześniej zdefiniowany stopień zmielenia – o wiele szybciej, niż byłoby to możliwe ręcznie. Regulacja mielenia grubości kawy odbywa się automatycznie, nie musimy więc martwić się o ustawianie młynka na odpowiednią grubość mielenia. Dzięki menu Aroma Selection to ty decydujesz do jakiego rodzaju kawy młynek ma zmielić odpowiednią wielkość kawy.

Cold Brew – wyjątkowe orzeźwienie
Genialna nowa technologia kawy na zimno, którą uzyskamy za naciśnięciem jednego przycisku. Kawa na zimno przyrządzana z zimnej wody, pulsująco, pod wysokim ciśnieniem i z grubiej mieloną kawą stanowi kawę idealną. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii po przyrządzaniu uzyskujemy pyszną kawę na zimno pozbawioną goryczy , zawierającą każdy aromat prawdziwej Cold Brew.

8 Generacji jednostki zaparzającej
Nowa generacja stworzona przez firmę Jura, która wykorzystuje technologię zaparzania w 3D co oznacza równomierne przenikanie wody przez liczne warstwy mielonej kawy. Dzięki temu uzyskujemy maksymalny aromat parzonych kaw. 

  32 Specjały kawowe :

Espresso, 2 x Espresso, Cold Brew Espresso, Kawa, 2 x Kawa, Cold Brew Kawa, Cappuccino, Cold Brew Cappuccino, Cappuccino Extra Shot, Kawa latte / café au lait, Cold Brew Kawa latte, Kawa latte Extra Shot, Caffè Barista, 2 x Kawa Barista, Lungo Barista, 2 x Lungo Barista, Espresso doppio, Espresso macchiato / Macchiato, Cold Brew Macchiato, Cortado, Cold Brew Cortado, Latte macchiato, Cold Brew Latte macchiato, Latte macchiato Extra Shot, Flat white, Cold Brew Flat white, Flat White Extra Shot, Porcja pianki mlecznej, Porcja mleka, Dzbanuszek kawy, Gorąca woda, Woda na zieloną herbatę.

Poniżej link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=oL89aCzf7Fo

Właściwości:
- Liczba indywidualnie dostosowywanych specjałów
- Światowa nowość P.E.P.© - intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso
- Nowy Inteligentny młynek P.R.G. (Product Recognising Grinder) Sterowany elektronicznie wielostopniowy wysokowydajny młynek stożkowy ustawia się indywidualnie na wcześniej zdefiniowany stopień zmielenia – o wiele szybciej, niż byłoby to możliwe ręcznie.
- Cold Brew – wyjątkowe orzeźwienie technologia ekstrakcji 
- System ogrzewania - Termoblok
- Aktywny monitoring ziaren 
-Automatyczne przełączanie z mleka na piankę ml. 
-Sztuczna inteligencja 
-Komunikacja za pomocą WiFi 
-Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) 
-System ogrzewania - Thermoblock 1
-Kompatybilny z J.O.E. ® 
-Wyświetlacz 4,3 dotykowy kolorowy
-Programowanie indywidualnej mocy kawy 10 poziomów
-Programowanie indywidualnej ilości mleka/pianki mlecznej 
-Programowanie temperatury mleka/pianki mlecznej 10 poziomów
-Programowanie temperatury parzenia 3 poziomy
-Programowanie temperatury gorącej wody 3 poziomy
-Inteligentny System Wody (I.W.S.®) 
-Rodzaj filtra CLARIS Smart
-Automatyczne czyszczenie sys. mleka "One-Touch' 
-Zintegrowane programy płukania, czyszczenia i odkamieniania
-Monitoring tacy ociekowej 

Dane techniczne
-kolor: Aluminium White
-wymiary: (Szer. x Wys. x Gł.) 32 × 38 × 45 cm
-waga: 12.3 kg
-napięcie / Moc znamionowa: 230 V~ / 1450 W
-pojemność zbiornika na fusy: (max. ilość porcji) ok. 20
-pojemność zbiornika na ziarna kawy: 280 g
-pojemność zbiornika na wodę: 2,4 l
-regulowana wysokość wylewki kawy: 78 – 150 mm / 24 – 50 mm

Jura oferuje swoim klientom ekskluzywny sprzęt AGD już od 1931 roku szwajcarska firma wprowadziła na rynek innowacyjne urządzenia domowe. Do dziś prężnie działa poszerzając swoje horyzonty. Firma JURA jest reprezentowana w Niemczech, Austrii, Holandii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australia, Hiszpania, Szwecja, Polsce i Azji Południowo-Wschodniej. Jura to marka Premium, której głównymi atutami są trwałość, łatwość użytkowania i wydajność. Twórcy marki Jura koncentrują się na działaniach zgodnych z ich wartościami oraz dążą do założonych celów. To firma z tradycjami i nieskazitelną renomą, dlatego z pełną świadomością możemy stwierdzić, że ekspresy Jura, to jedne z najlepszych na świecie!

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Jura w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności