Joseph Joseph - akcesoria kuchenne


"Proste i funkcjonalne projekty to podstawa sukcesu!" Takie muszą być narzędzia kuchenne Joseph Joseph.

Innowacyjność jest fundamentem wszystkiego co wspólnie projektują. Ich celem jest określenie najczęstszych problemów, które mają miejsce w kuchni i... definitywne rozwiązanie ich za pomocą nowatorskich metod. O kim mowa? O brytyjskich braciach ANTONY & RICHARD Joseph!
Masa pomysłów w dwóch głowach i wiecznie niezaspokojona chęć odkrycia czegoś nowego. Tym właśnie mottem prowadzą się od lat bracia Joseph. W 2003 roku złączyli swoje siły i postanowili stworzyć serię funkcjonalnych produktów, które pomogą w rozwiązywaniu codziennych, domowych problemów.

Ich projekty spotkały się z wielkim zainteresowaniem i pochwałą już od samego początku. Dlaczego? Możliwe, że przyczyną był fakt, iż pracowali w dzieciństwie w rodzinnym zakładzie produkcyjnym i właśnie tam załapali bakcyla do projektowania.

Zaczęli się od... DESKI! Dokładnie to był ich pierwszy wspólny projekt. Innowacyjny i designerski. Po prostu zachwycający! Szklana deska stała się bestsellerem już w pierwszych dniach premiery.
Początkowo produktów było niewiele. Zbiór obejmował elementy niezbędne w kuchni, lecz projekty szybko spotkały się z szerokim uznaniem. Były funkcjonalne, higieniczne i co najważniejsze potrzebne. Bracia Joseph skupili się przede wszystkim na produktach codzienneo użytku i postanowili je tylko zmodernizować.

Z biegiem czasu marka urosła w siłę i nie oferuje już tylko akcesoriów kuchennych. Bracia Joseph zwrócili swoją uwagę na problem zanieczyszczenia środowiska. Tak powstała kolekcja Intelligent Waste. Są to niezwykle użyteczne, a zarazem proste pojemniki, które ułatwiają segregacje odpadów.
Sprawdźcie całą ofertę marki Joseph Joseph dostępną w naszym sklepie!


Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności