Profesjonalne doradztwo
Marta
godz. 8:00 - 16:00:
  660‐565‐758

Paulina
godz. 16:00 - 22:00:
  608‐668‐397

Dostawa w ciągu 48*

Bezpłatna dostawa już od 200 zł

* dot. produktów oznaczonych jako dostępne

Joseph Joseph - akcesoria kuchenne

Joseph Joseph - akcesoria kuchenne

"Proste i funkcjonalne projekty podstawą sukcesu!"

Innowacyjność jest fundamentem wszystkiego co tworzą. Ich celem jest zidentyfikowanie codziennych problemów i... rozwiązanie ich za pomocą nowatorskich i designerskich metod. O kim mowa? O dwóch braciach ANTONY & RICHARD Joseph!
Masa pomysłów i chęć odkrycia czegoś nowego. Takim mottem kierowali się dwaj bracia. Joseph. W 2003 roku połączyli swoje siły i postanowili stworzyć funkcjonalne produkty, które pomogą w rozwiązywaniu codziennych, domowych problemów.

Ich projekty zachwycały już od samego początku. Dlaczego? Pewnie dlatego, że jeszcze jako dzieci pracowali w rodzinnym zakładzie produkcyjnym i właśnie tam zarazili się pasają do projektowania.
 
A zaczęło się od... DESKI! Tak, to był pierwszy projekt. Innowacyjny i designerski. Po prostu zachwycający! Szklana deska stała się bestsellerowym hitem już w pierwszych dniach od premiery kolekcji. 
Początkowo produktów było niewiele. Zbiór obejmował elementy niezbędne w kuchni. Dlaczego projekty spotkały się z tak dużym zainteresowaniem? Były funkcjonalne, higieniczne i co najważniejsze potrzebne. Bracia Joseph skupili się przede wszystkim na produktach, które każdy używa na co dzień. Postanowili je tylko "nieco" ulepszyć. 

Teraz kiedy marka urosła w siłę, nie są to nie tylko akcesoria kuchenne. Bracia Joseph zwrócili swoją uwagę na problem zanieczyszczenia środowiska. Tak powstała kolekcja Intelligent Waste. Są to niezwykle użyteczne, a zarazem proste pojemniki, które ułatwiają segregacje odpadów.


Sprawdźcie całą ofertę marki Joseph Joseph dostępną w naszym sklepie!

Marki *PREMIUM* w naszej ofercie

kuchniapremium.pl VB Porcelana s.c.
Pl. Weyssenhoffa 11,
85-072 Bydgoszcz

godz. 8 - 16:00
  660‐565‐758

godz. 16 - 22:00
  608‐668‐397


Newsletter

Kody rabatowe i powiadomienia o promocjach
Właścicielem marki kuchniapremium.pl oraz operatorem niniejszego serwisu www jest firma VB Porcelana s.c. z siedzibą w Bydgoszczy.
Znaki handlowe prezentowane na niniejszej stronie należą do podmiotów trzecich, niezrzeszonych z VB Porcelana s.c.
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
polityka prywatności
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto