Profesjonalne doradztwo
Marta
godz. 8:00 - 16:00:
  660‐565‐758

Paulina
godz. 16:00 - 22:00:
  511‐147‐197

Dostawa w ciągu 48*

Bezpłatna dostawa już od 200 zł

* dot. produktów oznaczonych jako dostępne

Joseph Joseph - akcesoria kuchenne

Joseph Joseph - akcesoria kuchenne

"Proste i funkcjonalne projekty to podstawa sukcesu!" Takie muszą być narzędzia kuchenne Joseph Joseph.

Innowacyjność jest fundamentem wszystkiego co wspólnie projektują. Ich celem jest określenie najczęstszych problemów, które mają miejsce w kuchni i... definitywne rozwiązanie ich za pomocą nowatorskich metod. O kim mowa? O brytyjskich braciach ANTONY & RICHARD Joseph!
Masa pomysłów w dwóch głowach i wiecznie niezaspokojona chęć odkrycia czegoś nowego. Tym właśnie mottem prowadzą się od lat bracia Joseph. W 2003 roku złączyli swoje siły i postanowili stworzyć serię funkcjonalnych produktów, które pomogą w rozwiązywaniu codziennych, domowych problemów.

Ich projekty spotkały się z wielkim zainteresowaniem i pochwałą już od samego początku. Dlaczego? Możliwe, że przyczyną był fakt, iż pracowali w dzieciństwie w rodzinnym zakładzie produkcyjnym i właśnie tam załapali bakcyla do projektowania.
 
Zaczęli się od... DESKI! Dokładnie to był ich pierwszy wspólny projekt. Innowacyjny i designerski. Po prostu zachwycający! Szklana deska stała się bestsellerem już w pierwszych dniach premiery. 
Początkowo produktów było niewiele. Zbiór obejmował elementy niezbędne w kuchni, lecz projekty szybko spotkały się z szerokim uznaniem. Były funkcjonalne, higieniczne i co najważniejsze potrzebne. Bracia Joseph skupili się przede wszystkim na produktach codzienneo użytku i postanowili je tylko zmodernizować. 

Z biegiem czasu marka urosła w siłę i nie oferuje już tylko akcesoriów kuchennych. Bracia Joseph zwrócili swoją uwagę na problem zanieczyszczenia środowiska. Tak powstała kolekcja Intelligent Waste. Są to niezwykle użyteczne, a zarazem proste pojemniki, które ułatwiają segregacje odpadów.
Sprawdźcie całą ofertę marki Joseph Joseph dostępną w naszym sklepie!

Marki *PREMIUM* w naszej ofercie

kuchniapremium.pl VB Porcelana s.c.
Pl. Weyssenhoffa 11,
85-072 Bydgoszcz

godz. 8 - 16:00
  660‐565‐758

godz. 16 - 22:00
  511‐147‐197


Newsletter

Kody rabatowe i powiadomienia o promocjach
Właścicielem marki kuchniapremium.pl oraz operatorem niniejszego serwisu www jest firma VB Porcelana s.c. z siedzibą w Bydgoszczy.
Znaki handlowe prezentowane na niniejszej stronie należą do podmiotów trzecich, niezrzeszonych z VB Porcelana s.c.
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
polityka prywatności
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto