JadalniaWspólne posiłki to wyjątkowy czas. Wyjmij z szafy ulubiony zestaw talerzy, filiżanki i sztućce. Nakryj stół i zaserwuj znakomite potrawy. Słuchaj stukania talerzami, szczękania szklanek i kieliszków. Wyjmij wszystkie potrzebne akcesoria z Twojej zastawy stołowej. Wstaw kwiaty do wazonu, postaw wiaderko do chłodzenia szampana, rozstaw karafki z wodą. Ustaw pomiędzy nimi kilka świec. Obrączki do serwetek i podpórki do noży połyskują. To jest Wasz czas. Rozkoszuj się smakiem, ciesz się czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi i delektuj się widokiem pięknej porcelany. Pozwól aby zastawa stołowa Villeroy&Boch umiliła Ci posiłek. Biała, kolorowa, elegancka porcelana premium sprawdzi się przy każdej okazji. Czy to wytrawna kolacja, przyjęcie w ogrodzie czy 100. urodziny babci wszystko stanie się proste.

Jadalnia to jedno z najbardziej rodzinnych miejsc w całym domu. To tutaj codziennie serwujesz posiłki swoim najbliższym i gościom. Ważne jest więc, aby była odpowiednio wyposażona. Każdy element zastawy stołowej Villeroy&Boch znajdzie swoje zastosowanie, a Ty spokojnie będziesz mogła cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.
Stół to z kolei najważniejszy przedmiot w każdej jadalni. To wokół niego wszyscy się gromadzą. Musi dobrze się prezentować, ale i być funkcjonalny. Nie może zatem zabraknąć właściwie dobranego zestawu talerzy. To na nich będą prezentowały się Twoje potrawy. Zadbaj, aby dobra jakość Twoich talerzy szła w parze z eleganckim i ponadczasowym designem. Zastawa stołowa Villeroy&Boch to nie tylko artykuły wykonane z najwyższej jakości porcelany premium to również ergonomiczne kształty i niepowtarzalne wzornictwo.

Mnogość elementów zastawy stołowej Villeroy&Boch pozwoli Ci dobrać odpowiednie detale do Twojej jadalni.
Pamiętaj, że najpierw jedzą oczy, więc układaj, dekoruj i nakrywaj! Smacznego!

Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności