Producent Guzzini
Kod producenta 0329.02.84
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj 3-4 tygodnie
Cena katalogowa 95,00 zł
Nasza cena 95,00 zł PLN   NOWOŚĆ  


Guzzini to włoska marka oferująca wysokiej jakości produkty codziennego użytku od ponad 100 lat. Chcąc wyjść naprzeciw wymaganiom klientów firma dba o nowatorskie podejście do oferowanych produktów zaś wysoki standard zawdzięcza ścisłej kontroli jakości.

Kolekcje tworzone przez światowej sławy projektantów nadają niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu podążając za określonymi stylami. Marka Guzzini posiada certyfikat Istituto Italiano Plastici przyznający znak MPI poświadczający, iż produkty wykonane z tworzywa sztucznego są dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Torby termiczne On The Go w żywych kolorach idealnie sprawdzą się do zabrania posiłku do pracy czy na wycieczkę.  Od teraz podróże w gronie najbliższych będą jeszcze przyjemniejsze a dzięki torbie izolacyjnej przygotowane posiłki pozostaną dłużej świeże i w wygodny sposób mogą zostać przeniesione w dowolne miejsce.  Dołączony pojemnik pozbawiony BPA umożliwi przechowanie  sałatki, zupy czy jakiegoś innego posiłku w lodówce lub zamrażalniku, a po zdjęciu pokrywki może być używany w mikrofali.

Właściwości :
-średnia torby  : 19 cm
-wysokość torby : 15 cm
-średnica pojemnika : 16 cm
- wysokość pojemnika : 6 cm
-pojemność pojemnika : 0,9 l
- materiał : poliester, tworzywo sztuczne
-można myć w zmywarce oraz używać w mikrofali

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Guzzini w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.
 
 Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
 tel. 660 56 57 58
 e-mail: bok@kuchniapremium.pl 

Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności