Producent Guzzini
Kod producenta 1167.00.101
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj 3-4 tygodnie
Cena katalogowa 149,00 zł
Nasza cena 149,00 zł PLN   NOWOŚĆ  


Guzzini to włoska marka oferująca wysokiej jakości produkty codziennego użytku od ponad 100 lat. Chcąc wyjść naprzeciw wymaganiom klientów firma dba o nowatorskie podejście do oferowanych produktów zaś wysoki standard zawdzięcza ścisłej kontroli jakości.

Kolekcje tworzone przez światowej sławy projektantów nadają niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu podążając za określonymi stylami. Marka Guzzini posiada certyfikat Istituto Italiano Plastici przyznający znak MPI poświadczający, iż produkty wykonane z tworzywa sztucznego są dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Butelka termiczna został stworzona dla osób, które często i długo przebywają poza domem, a przy tym zdrowo się odżywiają i dbają o ekologię. Podwójne ścianki pozwalają na utrzymanie temperatury napojów zimnych do 24 h, a gorących do 12 h.  Nie przyjmuje żadnych zapachów ani sama nie oddaje posmaku do wlanego napoju. Kolejną zaletą jest szeroki wlew . Dzięki niemu bez problemu nalejesz wodę, dorzucisz cytrynę czy dołożysz kostki lodu. Szczelna zakrętka pozwala nam na bezpieczne włożenie butelki do torebki bez obawy o przecieknięcie. Designerska, użyteczna taka jest właśnie butelka z kolekcji On The Go.Właściwości :
-średnia : 7,3cm
-wysokość : 21,2cm
-pojemność : 0,5 l
- materiał : tworzywo sztuczne PCTA, PP, Stainless Steel, BPA FREE

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Guzzini w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.
 
 Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
 tel. 660 56 57 58
 e-mail: bok@kuchniapremium.pl 

Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności