Producent Guzzini
Kod producenta 2934.00.44
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 135,00 zł
Nasza cena 135,00 zł PLN    
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Guzzini to włoska marka oferująca wysokiej jakości produkty codziennego użytku od ponad 100 lat. Chcąc wyjść naprzeciw wymaganiom klientów firma dba o nowatorskie podejście do oferowanych produktów zaś wysoki standard zawdzięcza ścisłej kontroli jakości.

Kolekcje tworzone przez światowej sławy projektantów nadają niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu podążając za określonymi stylami. Marka Guzzini posiada certyfikat Istituto Italiano Plastici przyznający znak MPI poświadczający, iż produkty wykonane z tworzywa sztucznego są dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Butelka podróżna została stworzona dla osób, które często i długo przebywają poza domem, a przy tym zdrowo się odżywiają i dbają o ekologię.Z tego założenia wyszedł znany izraelski projektant Ron Arad projektując prezentowaną butelkę na wodę. Oryginalna butelka na wodę  o niezwykłej  cienkiej strukturze przypominającej pomarszczoną tafle wody idealnie zmieści się do lodówki, plecaka czy torebki. Estetyczna zakrętka znajduję się w rogu naczynia. Szczelna zakrętka pozwala nam na bezpieczne włożenie butelki do torebki bez obawy o przecieknięcie. Designerska, użyteczna taka jest właśnie butelka z kolekcji On The Go.
Właściwości :
-wymiary : 14,8 x 3cm
-wysokość : 21cm
-pojemność : 0,55 l
- materiał : tworzywo sztuczne

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Guzzini w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.
 
 Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
 tel. 660 56 57 58
 e-mail: bok@kuchniapremium.pl 
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności