Producent GreenPan
Kod producenta CC001681-001
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj do 6 tygodni
Cena katalogowa 166,00 zł
Nasza cena 154,38 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 7%
Oszczędzasz 11,62 zł
Marka GreenPan powstała w Belgii w 2007 roku specjalizując się w produkcji ceramicznych patelni i garnków z powłoką nieprzywierającą Thermolon. Jako pierwsza na rynku nie zawierała ona powszechnie używanego w tamtych czasach politetrafluoroetylenu (PTFE) potocznie nazywanego teflonem.

Rewolucyjne produkty marki GreenPan rozpowszechniły nurt promujący zdrowy styl życia i jedzenie "home made ". Ciągły rozwój marki przyczynił się do przekształcenia firmy w duży koncern o oficjalnej nazwie The Cookware Company z siostrzanymi markami : GreenLife, Vita Verde, GreenChef ,Fiesta oraz flagowy GreenPan. Myślą przewodnią firmy jest zdrowe gotowanie dla rodziny i przyjaciół.

Wyjątkowa seria patelni i rondli MYFLOWER z diamentową powłoką oraz z  rustykalną drewnianą rączką to niezastąpiony pomocnik każdego kucharza. Dzięki niemu przygotowanie sosów, gotowanie, duszenie czy smażenie to prawdziwa przyjemność ! Ulepszona powłoka Thermolon™ Infinity -nie zawiera teflonu – pierwsza na świecie ceramiczna powłoka nieprzywieralna, zawiera w swym składzie diamenty dzięki czemu potrawy nie przywierają a ciepło rozprowadzane jest po całej powierzchni i utrzymuje się przez długi czas. Diamenty wykorzystane do produkcji tej powłoki zwiększają jej wytrzymałość oraz sprawiają że łatwo się ją czyści. Diament posiada 4-krotnie większe przewodnictwo cieplne niż miedź, jest materiałem niewchodzącym w reakcje chemiczne co jest kolejną zaletą tego rondelka. Ponadto rondel ten został wyposażony w ergonomiczną rączkę wykonaną z drewna , a krawędź została tak wyprofilowana żeby łatwo było wylewać np. sos, bez kapania. Dno rondelka jest dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, dzięki technologii Magneto™- dno jest mniej podatne na deformacje a zbudowane z aluminium nasyconego cząsteczkami ferromagnetycznymi umożliwia korzystanie z indukcji.

Właściwości :
- ulepszona nie przywierająca powłoka Thermolon™ Infinity nie zawierająca teflonu ale zawierająca w swym składzie diamenty
-rozprowadza ciepło po całej powierzchni  i utrzymuje je przez długi czas
-należy używać na małym i średnim ogniu
-wytrzymały i łatwy w czyszczeniu
-wyprodukowany bez PFOA, nie zawiera ołowiu ani kadmu
-nadaję się na każdy rodzaj kuchenki w tym na indukcję dzięki technologii Magneto™
- nie m
ożna używać w piekarniku
-należy myć ręcznie
-średnica : 16 cm
-średnica dna : 13 cm
-2 lat (producenta)

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki GreenPan w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności