Producent Goebel
Kod producenta 67-065-10-1
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 45,01 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni 45,01 zł
Nasza cena 45,01 zł PLN   PRZECENA  
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Kolekcja Artis Orbis to jedna z wiodących kolekcji niemieckiej marki Goebel. Artis Orbis przenosi najsłynniejsze malarskie dzieła sztuki na produkty użytkowe, takie jak filiżanki, dzbanki, wazony, talerze czy porcelanowe figurki. Połączenie porcelany najwyższej jakości, kryształu wraz z największymi i najsłynniejszymi pracami malarzy daje niesamowity efekt. Każda praca malarska została przeniesiona na przedmiot z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Dzięki Artis Orbis możesz posiadać w swoim domu reprodukcje prac takich artystów jak: GUSTAV KLIMT, ALFONS MUCHA, TAMARA LEMPICKA, AUGUST RENOIR, CLAUDE MONET, VINCENT van GOGH, CARL LARRSON, MICHAEL PARKES oraz HOKUSAI KATSUSHIKA. 

Hokusai Katsushika to jeden z najsłynniejszych japońskich malarzy, twórca barwnych drzeworytów w stylu ukiyo-e. Swoje dzieła zapełniał wieloma postaciami i obrazami Japonii. W jego pracach odnajdujemy ogromną miłość do ludzi i ojczyzny. Reprodukcje jego najsłynniejszych dzieł do dziś goszczą w naszych domach. Hokusai Katsushika zasłynął jako niezwykle płodny artysta, świetny rysownik, pejzażysta, ilustrator i karykaturzysta. Wywarł ogromny wpływ na impresjonistów europejskich takich jak Claude Monet i innych. Ambitny malarz stworzył ilustracje do ponad 500 książek, z których część sam napisał. Firma Goebel stworzyła serię naczyń, figurek , ozdób wzorowanych jego twórczością.

Pudełko na herbatę wzorowane dziełem Katsushika Hokusai ,,Wielka Fala w Kanagawie" zostało wykonane z najwyższej jakości metalu firmy Goebel. Słynna ,,Wielka fala Kanagawy" pochodzi z najsłynniejszej serii artysty pt. ,,Trzydzieści sześć widoków góry Fuji". Pudełko na herbatę jest idealnym pomysłem na prezent dla wielbicieli sztuki. 

Właściwości:
- materiał: metal, 
- wysokość: 11 cm,
- zalecane mycie ręczne,
- kolekcja: Artis Orbis,
- artysta: Hokusai Katsushika. 

Goebel, to jedna z największych i najstarszych światowych marek porcelany, która od 150 lat projektuje i produkuje „porcelanowe dzieła sztuki”. Niemiecka firma tworzy unikatowe produkty upominkowe wzorowane na reprodukcjach największych dzieł artystów takich jak: Claude Moneta, Carla Larssona, Burtona Morrisa, Gustawa Klimta, Alphonse Muchy, Romero Britto, Vincenta van Gogha. 

Niepowtarzalne arcydzieła tworzone są z najwyższej jakości porcelany połączonej ze szkłem. Unikatowe filiżanki, talerzyki, wazony, pozytywki a nawet figurki tworzą niepowtarzalną całość, nadając ducha naszym wnętrzom. Piękne odwzorowane klasyki malarstwa przeniesione na porcelanę zachwycą każdego miłośnika sztuki i porcelany. Świeżo palona kawa podana w eleganckiej filiżance, na której znajduje się słynna Adele Gustava Klimka, wprowadzi nas w nostalgiczny nastrój. Natomiast pięknie zdobiony kolorowymi motylami kieliszek ,, p.t. Giorni di sole I” czyli „Letnie uczucie z motylami” z kolekcji Rosiny Wachtmeister, doda subtelności i świeżości naszej zastawie stołowej.
 
Firma Goebel współpracuje ze współczesnymi artystami, przenosząc najsłynniejsze światowe arcydzieła na produkty użytkowe. Wszystko po to aby zatrzymać na chwilę czas i zachęcić nas do spędzenia go z ponadczasowymi malarzami z różnych epok. 

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Goebel w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności