Producent Goebel
Kod producenta 67-013-05-1
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
3 szt. do 4 dni roboczych
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 169,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni 169,00 zł
Nasza cena 169,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Kolekcja Artis Orbis to jedna z wiodących kolekcji niemieckiej marki Goebel. Artis Orbis przenosi najsłynniejsze malarskie dzieła sztuki na produkty użytkowe, takie jak filiżanki, dzbanki, wazony, talerze czy porcelanowe figurki. Połączenie porcelany najwyższej jakości, kryształu wraz z największymi i najsłynniejszymi pracami malarzy daje niesamowity efekt. Każda praca malarska została przeniesiona na przedmiot z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Dzięki Artis Orbis możesz posiadać w swoim domu reprodukcje prac takich artystów jak: GUSTAV KLIMT, ALFONS MUCHA, TAMARA LEMPICKA, AUGUST RENOIR, CLAUDE MONET, VINCENT van GOGH, CARL LARRSON, MICHAEL PARKES oraz HOKUSAI KATSUSHIKA. 

Vincent Willem van Gogh to holenderski malarz postimpresjonistyczny, wielbiciel żywych kolorów, którego prace mają emocjonalne odziaływanie na każdego oglądającego do dnia dzisiejszego. Ekscentryk, twórca najsłynniejszych dzieł malarskich w historii. Twórczość van Gogha wywarła dalekosiężny wpływ na sztukę XX w. Reprodukcje jego najsłynniejszych dzieł do dziś goszczą w naszych domach. Mało doceniany za życia dzisiaj jest ogłoszony największym malarzem w historii. Twórca 2000 dzieł, w tym: 870 obrazów, 150 akwarel i ponad 1000 rysunków i 133 szkiców listowych na zawsze pozostanie w naszych sercach. Firma Goebel stworzyła serię naczyń, figurek , ozdób wzorowanych jego twórczością.

Ozdobny talerzyk inspirowany twórczością Vincenta van Gogha ,,Drzewo migdałowe" stworzony jest z najwyższej jakości porcelany. Symbol przebudzenia, którym było drzewo migdałowe dla twórcy jest inspirowane japońskimi drukami artystycznymi.  Idealnie nadaje się do podania deseru, przekąski lub śniadania. 

Właściwości:
- materiał: porcelana Bone China,
- średnica: 23 cm,
- zalecane mycie ręczne,
- artysta: Vincent van Gogh,
- kolekcja: Artis Orbis.

Goebel, to jedna z największych i najstarszych światowych marek porcelany, która od 150 lat projektuje i produkuje „porcelanowe dzieła sztuki”. Niemiecka firma tworzy unikatowe produkty upominkowe wzorowane na reprodukcjach największych dzieł artystów takich jak: Claude Moneta, Carla Larssona, Burtona Morrisa, Gustawa Klimta, Alphonse Muchy, Romero Britto, Vincenta van Gogha. 

Niepowtarzalne arcydzieła tworzone są z najwyższej jakości porcelany połączonej ze szkłem. Unikatowe filiżanki, talerzyki, wazony, pozytywki a nawet figurki tworzą niepowtarzalną całość, nadając ducha naszym wnętrzom. Piękne odwzorowane klasyki malarstwa przeniesione na porcelanę zachwycą każdego miłośnika sztuki i porcelany. Świeżo palona kawa podana w eleganckiej filiżance, na której znajduje się słynna Adele Gustava Klimka, wprowadzi nas w nostalgiczny nastrój. Natomiast pięknie zdobiony kolorowymi motylami kieliszek ,, p.t. Giorni di sole I” czyli „Letnie uczucie z motylami” z kolekcji Rosiny Wachtmeister, doda subtelności i świeżości naszej zastawie stołowej.
 
Firma Goebel współpracuje ze współczesnymi artystami, przenosząc najsłynniejsze światowe arcydzieła na produkty użytkowe. Wszystko po to aby zatrzymać na chwilę czas i zachęcić nas do spędzenia go z ponadczasowymi malarzami z różnych epok. 

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Goebel w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności