Producent Goebel
Kod producenta 27-050-11-1
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
6 szt. do 7 dni roboczych
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 140,00 zł
Nasza cena 140,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Kolekcja naczyń i akcesoriów domowych stworzona dla niemieckiej firmy Goebel przez księżniczkę Maję von Hohenzollern, to prawdziwie królewska zastawa stołowa. Seria Black and White wyróżnia się niezwykłą elegancją. Linia naczyń pozostała prosta i utrzymana w klasycznym stylu. Elegancji i blasku naczyniom dodaje zdobienie w kształcie diamentów oraz zastosowania złotego i srebrnego koloru w dekorze. Dodatkowo każdy z elementów z kolekcji posiada sygnaturę rodu Hohenzollerów. 

Księżniczka Maja von Hohenzollern to aktualnie najsłynniejsza członkini słynnego rodu. Księżniczka jest również uzdolnioną i cenioną projektantką, która stworzyła własną linię produktów użytkowych "Maja von Hohenzollern Cháteau". Linia naczyńna miarę księżniczek i królów zaprojektowana dla niemieckiej marki Gobel to współczesna elegancja połączona z ponadczasową klasyką. Produkty z kolekcji "Maja Princess von Hohenzollern" reprezentują młody, królewski i modny design w stylu życia współczesnej księżniczki.

Filiżanka do espresso zaprojektowana przez Princess Maja von Hohenzollern została wykonana z najwyższej jakości porcelany firmy Goebel. Kolekcja Black&White stworzona przez księżniczkę Maje to elgancja, klasyka i nowoczesność tworząca razem prawdziwie królewski styl.

Właściwości:
- materiał: porcelana Bone China,
- wymiary: 12 cm x 7 cm,
- pojemność: 0,1 l,
- zalecane mycie ręczne,
- kolekcja: Chateau,
- projektant: Princess Maja von Hohenzollern.

Goebel, to jedna z największych i najstarszych światowych marek porcelany, która od 150 lat projektuje i produkuje „porcelanowe dzieła sztuki”. Niemiecka firma tworzy unikatowe produkty upominkowe wzorowane na reprodukcjach największych dzieł artystów takich jak: Claude Moneta, Carla Larssona, Burtona Morrisa, Gustawa Klimta, Alphonse Muchy, Romero Britto, Vincenta van Gogha. 

Niepowtarzalne arcydzieła tworzone są z najwyższej jakości porcelany połączonej ze szkłem. Unikatowe filiżanki, talerzyki, wazony, pozytywki a nawet figurki tworzą niepowtarzalną całość, nadając ducha naszym wnętrzom. Piękne odwzorowane klasyki malarstwa przeniesione na porcelanę zachwycą każdego miłośnika sztuki i porcelany. Świeżo palona kawa podana w eleganckiej filiżance, na której znajduje się słynna Adele Gustava Klimka, wprowadzi nas w nostalgiczny nastrój. Natomiast pięknie zdobiony kolorowymi motylami kieliszek ,, p.t. Giorni di sole I” czyli „Letnie uczucie z motylami” z kolekcji Rosiny Wachtmeister, doda subtelności i świeżości naszej zastawie stołowej.
 
Firma Goebel współpracuje ze współczesnymi artystami, przenosząc najsłynniejsze światowe arcydzieła na produkty użytkowe. Wszystko po to aby zatrzymać na chwilę czas i zachęcić nas do spędzenia go z ponadczasowymi malarzami z różnych epok. 

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Goebel w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl


Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności