Producent Goebel
Kod producenta 67-060-35-1
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 146,00 zł
Nasza cena 146,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Louis Comfort Tiffany urodzony 18 lutego 1848 to amerykański artysta, specjalista w tworzeniu dzieł ze szkła i wyrobów jubilerskich w stylu secesyjnym. Zasłynął z tworzenia bogato zdobionych, kolorowych i ekspresyjnych lamp witrażowych oraz cudownych wazonów zwanych do dziś "tiffany". Jego najsłynniejsze dzieła do dziś goszczą w naszych domach. Firma Goebel stworzyła serię naczyń, figurek, ozdób wzorowanych jego twórczością.

Parasol stworzony dla kobiet, jest jedyny w swoim rodzaju. Zaprojektowany przez Louisa Comfort Tiffany jest istnym arcydziełem. 

Właściwości: 
- materiał: poliester, metal, plastik,
- wymiary: 100 cm x 88 cm,
- artysta: Louis Comfort Tiffany.

Goebel, to jedna z największych i najstarszych światowych marek porcelany, która od 150 lat projektuje i produkuje „porcelanowe dzieła sztuki”. Niemiecka firma tworzy unikatowe produkty upominkowe wzorowane na reprodukcjach największych dzieł artystów takich jak: Claude Moneta, Carla Larssona, Burtona Morrisa, Gustawa Klimta, Alphonse Muchy, Romero Britto, Vincenta van Gogha. 

Niepowtarzalne arcydzieła tworzone są z najwyższej jakości porcelany połączonej ze szkłem. Unikatowe filiżanki, talerzyki, wazony, pozytywki a nawet figurki tworzą niepowtarzalną całość, nadając ducha naszym wnętrzom. Piękne odwzorowane klasyki malarstwa przeniesione na porcelanę zachwycą każdego miłośnika sztuki i porcelany. Świeżo palona kawa podana w eleganckiej filiżance, na której znajduje się słynna Adele Gustava Klimka, wprowadzi nas w nostalgiczny nastrój. Natomiast pięknie zdobiony kolorowymi motylami kieliszek ,, p.t. Giorni di sole I” czyli „Letnie uczucie z motylami” z kolekcji Rosiny Wachtmeister, doda subtelności i świeżości naszej zastawie stołowej.
 
Firma Goebel współpracuje ze współczesnymi artystami, przenosząc najsłynniejsze światowe arcydzieła na produkty użytkowe. Wszystko po to aby zatrzymać na chwilę czas i zachęcić nas do spędzenia go z ponadczasowymi malarzami z różnych epok. 

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Goebel w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl


Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności