Producent Goebel
Kod producenta 67-013-53-1
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
1 szt. do 7 dni roboczych
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 244,00 zł
Nasza cena 244,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Hokusai Katsushika to jeden z najsłynniejszych japońskich malarzy, twórca barwnych drzeworytów w stylu ukiyo-e. Swoje dzieła zapełniał wieloma postaciami i obrazami Japonii. W jego pracach odnajdujemy ogromną miłość do ludzi i ojczyzny. Reprodukcje jego najsłynniejszych dzieł do dziś goszczą w naszych domach. Hokusai Katsushika zasłynął jako niezwykle płodny artysta, świetny rysownik, pejzażysta, ilustrator i karykaturzysta. Wywarł ogromny wpływ na impresjonistów europejskich takich jak Claude Monet i innych. Ambitny malarz stworzył ilustracje do ponad 500 książek, z których część sam napisał. Firma Goebel stworzyła serię naczyń, figurek , ozdób wzorowanych jego twórczością.

Zestaw "Tea for One" idealnie sprawdzi się do zaparzania porannej kawy czy herbaty wzorowany dziełem Katsushika Hokusai ,,Wielka Fala w Kanagawie", został wykonany z najwyższej jakości porcelany firmy Goebel.  Słynna ,,Wielka fala Kanagawy" pochodzi z najsłynniejszej serii artysty pt. ,,Trzydzieści sześć widoków góry Fuji".  Zestaw składa się z porcelanowego dzbanka z filiżanką. 

Właściwości:
- materiał: porcelana Bone China,
- wysokość: 15,5 cm,
- pojemność: 0,35 l,
- zalecane mycie ręczne,
- kolekcja: Wielka Fala w Kanagawie,
- projektant: Katsushika Hokusai.

Goebel, to jedna z największych i najstarszych światowych marek porcelany, która od 150 lat projektuje i produkuje „porcelanowe dzieła sztuki”. Niemiecka firma tworzy unikatowe produkty upominkowe wzorowane na reprodukcjach największych dzieł artystów takich jak: Claude Moneta, Carla Larssona, Burtona Morrisa, Gustawa Klimta, Alphonse Muchy, Romero Britto, Vincenta van Gogha. 

Niepowtarzalne arcydzieła tworzone są z najwyższej jakości porcelany połączonej ze szkłem. Unikatowe filiżanki, talerzyki, wazony, pozytywki a nawet figurki tworzą niepowtarzalną całość, nadając ducha naszym wnętrzom. Piękne odwzorowane klasyki malarstwa przeniesione na porcelanę zachwycą każdego miłośnika sztuki i porcelany. Świeżo palona kawa podana w eleganckiej filiżance, na której znajduje się słynna Adele Gustava Klimka, wprowadzi nas w nostalgiczny nastrój. Natomiast pięknie zdobiony kolorowymi motylami kieliszek ,, p.t. Giorni di sole I” czyli „Letnie uczucie z motylami” z kolekcji Rosiny Wachtmeister, doda subtelności i świeżości naszej zastawie stołowej.
 
Firma Goebel współpracuje ze współczesnymi artystami, przenosząc najsłynniejsze światowe arcydzieła na produkty użytkowe. Wszystko po to aby zatrzymać na chwilę czas i zachęcić nas do spędzenia go z ponadczasowymi malarzami z różnych epok.
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności