Garnki
Za sprawą garnka ze stali nierdzewnej Cromargan® nabierzesz ochoty na gotowanie. Wyprodukowany przez topową, niemiecką markę WMF garnkek ze stali nierdzewnej wyróżniaja się wyjątkową trwałością i wytrzymałością. Jakość produktów Made in Germany gwarantuje staranne wykonanie. Każdy garnek ze stali nierdzewnej pokryty jest powłoką Cromargan®, która znana jest ze swoich niezwykłych właściwości. Przede wszystkim jest nierdzewna, kwasoodporna, łatwa w utrzymaniu czystości i niezwykle trwała. Niemalże każdy garnek ze stali nierdzewnej ma również dno typu TransTherm®, które jest odpowiednie do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych. 

Każdy, kto uwielbia gotować zachwyci się garnkiem ze stali nierdzewnej  marki WMF. Wszystkie elementy garnka wykonane są z wysokiej jakości materiału o matowym wykończeniu Cromargan®, który przeznaczony jest do produkcji wyrobów specjalistycznych. 

Zaokrąglone kształty i uchwyty oraz wypukła pokrywa dają garnkowi eleganckiego wyglądu. 

Marka WMF przygotowała garnki ze stali nierdzewnej Cromargan® odpowiednie dla każdego. W ofercie znajdziemy garnki do użytku codziennego jak i specjalistycznego. WMF wyprodukował między innymi specjalne garnek do szparagów, mięsa, warzyw, makaronu czy garnek do zapiekania w piekarniku. Od Ciebie zależy, który garnek ze stali nierdzewnej wybierzesz. 

Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności