Producent Dualit
Kod producenta DUALIT-72835
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 899,00 zł
Nasza cena 764,15 zł PLN   PRZECENA   ‐ 15%
Oszczędzasz 134,85 zł
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Oryginalny, ponadczasowy design i świetna jakość, to połączenie dwóch wiodących cech wszystkich produktów brytyjskiej marki Dualit. Inwencja, przedsiębiorczość i instynkt twórcy marki Maxa Gorta-Bartena pozwoliła stworzyć mu produkty, które od lat goszczą w domach wielbicieli funkcjonalnego i trwałego sprzętu. Brytyjska firma oferuje nam urządzenia AGD marzeń, które idealnie wpasują się w każde kuchenne wnętrze.

Czajnik elektryczny marki Dualit, to niezawodny domowy sprzęt. Wykonany z najwyższej jakości materiałów jest trwały w użytkowaniu. Wbudowany program Whisper Boil redukuje hałas przy gotowaniu wody. Wbudowany specjalny mechanizm zapewnia szybki czas gotowania.Posiada dwa okienka pomiarowe ze wskaźnikami poziomu i pojemności wody, dzięki czemu w łatwy spsób zagrzejmy tyle wody ile w rzeczywistości potrzebujemy. 

Właściwości:
-Pojemność: 1,7 l,
-Materiał: stal, silikon, tworzywo sztuczne,
-Wymiary: 15,4 x 28 x 23,5 cm,
-Wyposażony w rewolucyjny, opatentowany wymienny element, dzięki któremu żywotność czajnika znacznie się wydłuża,
-Dwa okienka pomiarowe,
-Jedna strona pokazuje ilość wody w litrach, druga w filiżankach,
-Nie zawiera BPA,
-Wyjmowany filtr przeciw kamieniowi,
-Waga: 1,61 kg,
-Posiada certyfikat Quiet Mark, który gwarantuje bardzo cichą pracę podczas gotowania wody.

"Narodziny gwiazdy!" - to myśl przewodnia znanej na całym świecie brytyjskiej marki Dualit, która od ponad 75 lat wprowadziła na rynek niezawodny sprzęt AGD. Projektanci kierują się wyrafinowanym gustem, a inżynierowie jednocześnie stawiają sobie bardzo wysokie wymagania odnośnie jakości i wyposażenia tworzonego sprzętu AGD. Dzięki tej symbiozie powstają niezawodne produkty niezbędne w każdej kuchni. Dualit pozostaje nieustannie niedościgniony w swojej dziedzinie aż po dziś dzień. "Bez fanaberii. Żadnych sztuczek. Bez kompromisów’’, to główne motto założyciela, które pomaga w produkcji niezawodnego sprzętu codziennego użytku. Blender, toster, czajnik - te trzy produkty stanowią kanony marki. Dualit to pełen profesjonalizm i najwyższa jakość. 

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Dualit w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności