Profesjonalne doradztwo
Marta
godz. 8:00 - 16:00:
  660‐565‐758

Paulina
godz. 16:00 - 22:00:
  511‐147‐197

Dostawa w ciągu 48*

Bezpłatna dostawa już od 200 zł

* dot. produktów oznaczonych jako dostępne

Deski do krojenia

Deski do krojenia

Deski do krojenia to przedmioty niezbędne w każdej kuchni bez których po prostu nie można się obejść. Ułatwiają one przygotowywanie posiłków, a także pozwalają utrzymać doskonały porządek w każdej kuchni. Uniwersalna kolorystyka i bogactwo wzorów desek sprawia, że pasują do każdej aranżacji. W swojej ofercie posiadamy deski do krojenia światowych marek: Joseph Joseph, Jamie Oliver, WMF oraz Healthly Plan By Ann od Anny Lewandowskiej.

Deski są bardzo praktyczne, zostały specjalnie wyprofilowane i posiadają ergonomiczne uchwyty. Po pokrojeniu warzyw czy owoców sok spływa po bokach do specjalnych rowków, które zapobiegają wylewaniu go na zewnątrz, z kolei specjalna deska do ryb posiada wypustki, które przytrzymują rybę podczas krojenia czy filetowania. Taka jest deska do krojenia Joseph Joseph.

Deski syntetyczne można myć w zmywarce, jednak deski drewniane z racji własciwiości drewna, mogą przesiąknąć wodą i powinny być myte ręcznie. Odpowiednia dbałość o przbory kuchenne sprawi, że będzie można się nimi cieszyć przez wiele lat. Każdy produkt z naszej oferty posiada oryginalne logo.

Deska do krojenia Joseph Joseph, Jamie Oliver, WMF oraz HPBA to przede wszystkim wysoka jakość, funkcjonalność, praktyczność i ciekawy design. Mogą służyć zarówno do serwowania przystawek jak i krojenia żywności.

Marki *PREMIUM* w naszej ofercie

kuchniapremium.pl VB Porcelana s.c.
Pl. Weyssenhoffa 11,
85-072 Bydgoszcz

godz. 8 - 16:00
  660‐565‐758

godz. 16 - 22:00
  511‐147‐197


Newsletter

Kody rabatowe i powiadomienia o promocjach
Właścicielem marki kuchniapremium.pl oraz operatorem niniejszego serwisu www jest firma VB Porcelana s.c. z siedzibą w Bydgoszczy.
Znaki handlowe prezentowane na niniejszej stronie należą do podmiotów trzecich, niezrzeszonych z VB Porcelana s.c.
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
polityka prywatności
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto