Deski do krojenia


Deski do krojenia to przedmioty niezbędne w każdej kuchni bez których po prostu nie można się obejść. Ułatwiają one przygotowywanie posiłków, a także pozwalają utrzymać doskonały porządek w każdej kuchni. Uniwersalna kolorystyka i bogactwo wzorów desek sprawia, że pasują do każdej aranżacji. W swojej ofercie posiadamy deski do krojenia światowych marek: Joseph Joseph, Jamie Oliver, WMF oraz Healthly Plan By Ann od Anny Lewandowskiej.


Deski są bardzo praktyczne, zostały specjalnie wyprofilowane i posiadają ergonomiczne uchwyty. Po pokrojeniu warzyw czy owoców sok spływa po bokach do specjalnych rowków, które zapobiegają wylewaniu go na zewnątrz, z kolei specjalna deska do ryb posiada wypustki, które przytrzymują rybę podczas krojenia czy filetowania. Taka jest deska do krojenia Joseph Joseph.


Deski syntetyczne można myć w zmywarce, jednak deski drewniane z racji własciwiości drewna, mogą przesiąknąć wodą i powinny być myte ręcznie. Odpowiednia dbałość o przbory kuchenne sprawi, że będzie można się nimi cieszyć przez wiele lat. Każdy produkt z naszej oferty posiada oryginalne logo.


Deska do krojenia Joseph Joseph, Jamie Oliver, WMF oraz HPBA to przede wszystkim wysoka jakość, funkcjonalność, praktyczność i ciekawy design. Mogą służyć zarówno do serwowania przystawek jak i krojenia żywności.


Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności