Producent Carl Schmidt Sohn
Kod producenta 050900
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj 3-4 tygodnie
Cena katalogowa 60,00 zł
Nasza cena 60,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Jeżeli szukasz produktu idealnego, to sięgnij do asortymentu marki Carl Schmidt Sohn! Niemiecka jakość i niezawodność w niezwykle atrakcyjnej cenie, tak można opisać wszystkie produkty marki. Tymi słowami bez wątpienia można określić również klasyczną serię stalowych noży pochodzących z kolekcji Neumark. Seria ta zawiera podstawowe noże, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. Służą one do obierania, siekania i krojenia ulubionych warzyw, pieczywa czy owoców. Bez problemu z ich pomocą pokroisz również wędlinę lub sery. Noże zostały wykonane w Niemiczech w Solingen, które od lat uchodzi za miasto, w którym powstają najlepsze noże na świecie. Noże wykonane zostały ze stali nierdzewnej, ręcznie szlifowanej. Ergonomiczną rękojeść wykonano z drewna bukowego, które sprawia, że jego prowadzenie staje się wygodne i proste w obsłudz, a nóż jest niezwykle idealny.

Ręcznie szlifowane ostrze z wysokiej jakości stali nierdzewnej wykonane w Solingen ma specjalnie zakrzywioną krawędź, dzięki której nóż do obierania idealnie sprawdzi się podczas obierania, oczyszczania, krojenia warzyw i owoców, a także przygotowywania oraz szpikowania mięs.

Właściwości:
- materiał: ostrze noża wykonane z wysokiej jakości niemieckiej stali nierdzewnej z gładką krawędzią tnącą,
- ręcznie szlifowane ostrze,
- ergonomiczna rękojeść z drewna bukowego,
- idealny do krojenia warzyw, owoców, twardych serów, a także do odcinania tłuszczu z mięsa lub wędliny,
- długość ostrza: 5,5 cm,
- długość ostrza z rękojeścią: 15,5 cm,
- zalecane mycie ręczne,
- nóż wyprodukowany w Solingen w Niemczech,
- gwarancja 2 lata.

Carl Schmidt Sohn GmbH pochodzi z zagłębia „najlepszej stali na świecie” czyli Solingen. CSS to firma, która w swoim asortymencie posiada noże, sztućce, czajniki, garnki oraz patelnie wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Produkty marki są niezwykle funkcjonalne, proste w wykonaniu, a do tego eleganckie w klasycznym stylu pasującym do każdej kuchni.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Carl Schmidt Sohn w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności