Producent Bugatti
Kod producenta 22-155/15
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
17 szt. do 48h
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 142,00 zł
Nasza cena 142,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Dobra kuchnia to świeża żywność. Ważne jest, by o jedzenie dbać i dobrze je przechowywać. Dzięki stylowemu pojemnikowi z pokrywką Acqua marki Bugatti Twoja żywność długo pozostanie świeża. W dodatku będzie prezentowała się bardzo atrakcyjnie. Pojemnik Acqua wykonany jest z wysokiej jakości dmuchanego szkła. Dzięki niemu wygląda elegancko i atrakcyjnie. Pokrywka to trwała stal szlachetna. Z wewnętrznej strony zawiera gumowe przyssawki, które szczelnie zamykają pojemnik. To sprawia, że żywność jest przechowywana w hermetycznych warunkach i przez długi czas pozostaje świeża.

Właściwości:
-wymiary: 11,5 x 23 cm,
-pojemność: 1,5 l.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Bugatti w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności