Producent Bredemeijer
Kod producenta G001GR
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 188,00 zł
Nasza cena 188,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Bredemeijer to holenderska marka z wieloletnią tradycją bowiem pierwsze produkty pojawiły się w sprzedaży w 1914 roku. Od tego czasu marka jest wiodącym dostawcą żeliwnych i termicznych dzbanków, czajników, zaparzaczy , filiżanek i innych akcesoriów pomocnych przy podawaniu i parzeniu herbaty. 
Dzięki innowacyjnemu podejściu przy tworzeniu produktów na tle konkurencji wyroby odznaczają się ponadczasowym designem oraz doborem najwyższej jakości materiałów. Marka Bredemeijer uznawana jest za światowego lidera w produkcji czajników o podwójnej ściance ze stali nierdzewnej co swoje odzwierciedlenie ma wśród miłośników herbaty i kawy. 
W asortymencie marki Bredemeijer odnajdziemy zarówno produkty stylizowane na tradycyjne naczynia wykorzystywane do parzenia herbaty na Wschodzie, jak i nowoczesną stylistykę opierającą się na minimalizmie.

Dzbanek Xilin wykonany  z wysokiej jakości żeliwa, od wewnątrz pokryty  emalią. Wygodny i stylowy uchwyt ułatwia nalewanie. Właściwości termiczne żeliwa, sprawiają, że herbata parzona w tego rodzaju naczyniach na długo pozostaje gorąca i zachowuje swój smak.Właściwości : 
- pojemność : 0,8 l
-wymiary : 18,1 x 21,6 x 14,9 cm [sz. x gł. x wys.]
-materiał : żeliwo
-kolor : zielony
- zaleca się mycie ręczne ,a po umyciu należy dokładnie osuszyć, by nie rdzewiał !
- 2 lata gwarancji 

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Bredemeijer w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności