Producent Ballarini
Kod producenta 18615-000-0
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj 3-4 tygodnie
Cena katalogowa 69,00 zł
Nasza cena 69,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Uniwersalna ostrzałka ceramiczna marki Ballarini pomoże Ci szybko i sprawnie naostrzyć wszystkie stępione noże. Ostrzałka, dzięki swojej dwukomorowej budowie pozwala dokonań zarówno wstępnego, jak i końcowego szlifu noża. Diamentowa rolka pozwala na przywrócenie kształtu bardzo tępym narzędziom, a rolka ceramiczna wygładza powierzchnię czyniąc ją możliwie najostrzejszą. Kąt ostrzenia noży wynosi 35 stopni, a poręczny uchwyt nadaje się dla osób prawo- i leworęcznych. Gumowy spód ostrzałki zapewnia jej stabilne umiejscowienie na blacie, gwarantują bezpieczeństwo i stabilność użytkowania. Ponadto kształt i rozmiar narzędzia pozwala na korzystanie z niego nawet w maleńkich kuchniach kawalerek.

Właściwości:
- dwa moduły ostrzenia dzięki rolce diamentowej oraz ceramicznej - do wstępnego przywrócenia kształtu ostrza oraz do jego wygładzenia
- bezwysiłkowe ostrzenie noży z najwyższej jakości stali nierdzewnej
- przeznaczona dla prawo- i leworęcznych
- ostrzenie pod kątem 35 stopni
- mała, poręczna i stabilna

Ballarini to prawie 130 lat włoskiej tradycji ! Pomimo ciągłego rozwoju i licznych transformacji przeprowadzonych przez ten okres w firmie, wciąż z tą samą pasją i energią, tworzone są przemyślane i spójne produkty. Modyfikacje i nowoczesne technologie wprowadzane przez Ballarini mają przyczyniać się do udoskonalenia produkcji, a także nowatorskiego wzornictwa. Firma nie zapomina jednak o korzeniach biznesu – ich produkty niezmiennie są produkowane we Włoszech i każdy może się poszczycić znakiem „Made in Italy”. Kluczem dla działalności firmy Ballarini jest edukacja społeczeństwa w zakresie zdrowego odżywiania, gotowania oraz aktywnego stylu życia. Efektem jest opatentowana technologia non-stickowych powierzchni licząca już ponad 50 lat, dzięki której przywieranie potraw do powierzchni odeszło w niepamięć.
 Włosi dokładają wszelkich starań, żeby marka Ballarini kojarzyła się ekologią. Wszystkie produkty są bezpieczne dla zdrowia, wolne od PFOA, metali ciężkich czy związków niklu.
 
Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Ballarini w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.
 
 Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
 tel. 660 56 57 58
 e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności