Producent Ballarini
Kod producenta 9C9W40.28
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 169,00 zł
Nasza cena 169,00 zł PLN    
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Klasyczna kolekcja Ballarini Cookin jest idealnym kuchennym rozwiązaniem dla poszukiwaczy elegancji, czystości oraz wytrzymałości. Naczynia z serii Cookin pokryte wewnątrz powłoką wzmocnioną ceramicznymi cząstkami są przeznaczone są do wszystkich typów kuchenek, z wyjątkiem indukcji. Korpus aluminiowy patelni został specjalnie wykuty, by zapewnić doskonałe przewodzenie ciepła nie tylko na dnie, ale również na ścianach naczynia. Grube, wielowarstwowe dno  3D idealnie rozprowadza i magazynuje ciepło w naczyniu. Wystarczy niski nakład energii, by naczynie się rozgrzało. Powierzchnia jest odporna na zarysowania oraz uszkodzenia i pozwala na częstą eksploatację woka. 
5 lat gwarancji mówi samo za siebie !
Ballarini to prawie 130 lat włoskiej tradycji ! Pomimo ciągłego rozwoju i licznych transformacji przeprowadzonych przez ten okres w firmie, wciąż z tą samą pasją i energią, tworzone są przemyślane i spójne produkty. Modyfikacje i nowoczesne technologie wprowadzane przez Ballarini mają przyczyniać się do udoskonalenia produkcji, a także nowatorskiego wzornictwa. Firma nie zapomina jednak o korzeniach biznesu – ich produkty niezmiennie są produkowane we Włoszech i każdy może się poszczycić znakiem „Made in Italy”.
Kluczem dla działalności firmy Ballarini jest edukacja społeczeństwa w zakresie zdrowego odżywiania, gotowania oraz aktywnego stylu życia. Efektem jest opatentowana technologia non-stickowych powierzchni licząca już ponad 50 lat, dzięki której przywieranie potraw do powierzchni odeszło w niepamięć.
Włosi dokładają wszelkich starań, żeby marka Ballarini kojarzyła się ekologią. Wszystkie produkty są bezpieczne dla zdrowia, wolne od PFOA, metali ciężkich czy związków niklu.

Zalety:
- nadaje się do wszystkich płyt kuchennych, z wyjątkiem indukcji
- 5 lat gwarancji
- wykonana we Włoszech z wysokiej jakości materiałów w fabryce posługującej się certyfikatami UNI EN ISO 14001, które gwarantują najwyższy poziom standardów
- połysk i doskonała jakość
- wprowadza styl do życia codziennego
- posiada wysoką odporność na niszczące działanie zmywarki (programy o obniżonej temperaturze)
- ergonomiczne uchwyty z tworzywa sztucznego nie nagrzewają się
- doskonale przewodzi ciepło
- długa żywotność woka
- możliwość smażenia bez używania tłuszczu
- grubość dna 4,3 mm
- możliwość zapiekania w piekarniku do 160oC
- wymiary: 28 x 8 cm (średnica dna 16 cm)

Przed pierwszym użyciem należy umyć naczynie pod bieżącą wodą przy pomocy płynu, dokładnie spłukać i wytrzeć do sucha. Następnie nanieść trochę oliwy spożywczej i natrzeć nią wewnętrzną powierzchnię oraz pozostawić do wyschnięcia. Zaleca się powtarzanie procesu co jakiś czas, w celu wydłużenia żywotności powierzchni.
Naczynia myć tylko po ich pełnym wystudzeniu i nie wolno zalewać ich zimną wodą, gdy powierzchnia jest rozgrzana.
Nie należy pozostawiań naczyń na rozgrzanej powierzchni bez produktów w środku oraz nie kroić potraw i nie uderzać ostrymi częściami po powłoce.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Ballarini w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności