Producent Ballarini
Kod producenta 814F02.20
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 59,00 zł
Nasza cena 29,00 zł PLN    
Oszczędzasz 30,00 zł
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.


Skorzystaj już teraz z promocji na wybrane produkty marki Ballarini.


Lubisz soczyste potrawy? Szklane pokrywki włoskiej marki Ballarini są nie tylko doskonałym uzupełnieniem garnków i patelni. Zostały wyposażone w zawór parowy, który pozwala utrzymać odpowiednią wilgotność w trakcie gotowania. Dzięki czemu dania uzyskują niesamowity smak. 
Pokrywki Click&Cook są wyposażone  w składany uchwyt dzięki czemu przechowywanie stanie się łatwe i wygodne. Ponadto kształt pokrywki ułatwi odłożenie łyżki  używanej podczas potrawy .
Pokrywki z zaworem parowym - odprowadzają nadmiar ciśnienia i wilgoci powstały podczas gotowania czy duszenia.
Kopulasty kształt pokrywki Click& Cook pozwala na zwiększenie objętości garnka czy patelni i zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Zawór regulacji pary umożliwia ustawienie preferowanego stopnia wilgotności.
Przykrywki zostały wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego i tworzywa sztucznego wolnego od szkodliwych substancji. Wszystkie przykrywki, niezależnie od kolekcji pasują do naczyń Ballarini o tej samej średnicy. Pokrywki, które zostały dedykowane konkretnej kolekcji Ballarini pasują również do innych serii. 

Ballarini to prawie 130 lat włoskiej tradycji ! Pomimo ciągłego rozwoju i licznych transformacji przeprowadzonych przez ten okres w firmie, wciąż z tą samą pasją i energią, tworzone są przemyślane i spójne produkty. Modyfikacje i nowoczesne technologie wprowadzane przez Ballarini mają przyczyniać się do udoskonalenia produkcji, a także nowatorskiego wzornictwa. Firma nie zapomina jednak o korzeniach biznesu – ich produkty niezmiennie są produkowane we Włoszech i każdy może się poszczycić znakiem „Made in Italy”.
Kluczem dla działalności firmy Ballarini jest edukacja społeczeństwa w zakresie zdrowego odżywiania, gotowania oraz aktywnego stylu życia. Efektem jest opatentowana technologia non-stickowych powierzchni licząca już ponad 50 lat, dzięki której przywieranie potraw do powierzchni odeszło w niepamięć.
Włosi dokładają wszelkich starań, żeby marka Ballarini kojarzyła się ekologią. Wszystkie produkty są bezpieczne dla zdrowia, wolne od PFOA, metali ciężkich czy związków niklu.

Zalety:
- wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego, odpornego na różnice temperatur
- 2 lata gwarancji
- wykonana we Włoszech z wysokiej jakości materiałów w fabryce posługującej się certyfikatami UNI EN ISO 14001, które gwarantują najwyższy poziom standardów
- połysk i doskonała jakość
- wprowadza styl do życia codziennego
- posiada wysoką odporność na niszczące działanie zmywarki (programy o obniżonej temperaturze)
- kompatybilne ze wszystkimi produktami Ballarini o tej samej średnicy
- składana rączka ułatwiająca przechowywanie 

Przed pierwszym użyciem należy umyć naczynie pod bieżącą wodą przy pomocy płynu, dokładnie spłukać i wytrzeć do sucha. Następnie nanieść trochę oliwy spożywczej i natrzeć nią wewnętrzną powierzchnię oraz pozostawić do wyschnięcia. Zaleca się powtarzanie procesu co jakiś czas, w celu wydłużenia żywotności powierzchni.
Naczynia myć tylko po ich pełnym wystudzeniu i nie wolno zalewać ich zimną wodą, gdy powierzchnia jest rozgrzana.
Nie należy pozostawiań naczyń na rozgrzanej powierzchni bez produktów w środku oraz nie kroić potraw i nie uderzać ostrymi częściami po powłoce.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Ballarini w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności