Producent Ballarini
Kod producenta 75002-868-0
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 999,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni 849,15 zł
Nasza cena 849,15 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 15%
Oszczędzasz 149,85 zł
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Wyjątkowa kolekcja Ballarini Ancona jest idealnym kuchennym rozwiązaniem dla poszukiwaczy elegancji, czystości oraz wytrzymałości. Naczynia z serii Ancona przeznaczone są do wszystkich typów kuchenek, w tym na indukcję. Wielowarstwowe dno z aluminiowym rdzeniem szybko i równomiernie się nagrzewa bez względu na rodzaj kuchenki czy płyty. Zestaw garnków  wykonany jest z satynowej stali nierdzewnej . Dodatkowo szklana pokrywą idealnie dopasowana pozwala na wydajne i energooszczędne przygotowanie dań. Nadaję się do używania w piekarniku nawet w temperaturze do 200°C , zaś higieniczna, bezsmakowa i odporna na zarysowania stal nierdzewna łatwo się czyści i może być myta w zmywarce. 

Ballarini to prawie 130 lat włoskiej tradycji ! Pomimo ciągłego rozwoju i licznych transformacji przeprowadzonych przez ten okres w firmie, wciąż z tą samą pasją i energią, tworzone są przemyślane i spójne produkty. Modyfikacje i nowoczesne technologie wprowadzane przez Ballarini mają przyczyniać się do udoskonalenia produkcji, a także nowatorskiego wzornictwa. Firma nie zapomina jednak o korzeniach biznesu – ich produkty niezmiennie są produkowane we Włoszech i każdy może się poszczycić znakiem „Made in Italy”.
Kluczem dla działalności firmy Ballarini jest edukacja społeczeństwa w zakresie zdrowego odżywiania, gotowania oraz aktywnego stylu życia. Efektem jest opatentowana technologia non-stickowych powierzchni licząca już ponad 50 lat, dzięki której przywieranie potraw do powierzchni odeszło w niepamięć.
Włosi dokładają wszelkich starań, żeby marka Ballarini kojarzyła się ekologią. Wszystkie produkty są bezpieczne dla zdrowia, wolne od PFOA, metali ciężkich czy związków niklu.

Zalety:
- nadaje się do wszystkich płyt kuchennych (w tym na indukcję)
- łatwa w użyciu i pielęgnacji – można czyścić w zmywarce
- wygodny i przystosowany do codziennego, intensywnego użytku
- optymalna dystrybucja ciepła dzięki wielowarstwowemu dnu z aluminiowym rdzeniem
- możliwe stosowanie na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych oraz w piekarniku
 -łatwa w pielęgnacji, odporna stal nierdzewna 18/10 najwyższej jakości
- klasyczny, elegancki wygląd dzięki satynowej powierzchni

W skład zestawu wchodzi:
-Rondelek Ballarini Ancona – 1.5 ltr (16 cm)
-Garnek niski z pokrywką Ballarini Ancona – 3 ltr (20 cm)
-Garnek wysoki z pokrywką Ballarini Ancona – 2 ltr (16 cm)
-Garnek wysoki z pokrywką Ballarini Ancona – 3.5 ltr (20 cm)
-Garnek wysoki z pokrywką Ballarini Ancona – 6 ltr (24 cm

Przed pierwszym użyciem należy umyć naczynie pod bieżącą wodą przy pomocy płynu, dokładnie spłukać i wytrzeć do sucha. Następnie nanieść trochę oliwy spożywczej i natrzeć nią wewnętrzną powierzchnię oraz pozostawić do wyschnięcia. Zaleca się powtarzanie procesu co jakiś czas, w celu wydłużenia żywotności powierzchni.
Naczynia myć tylko po ich pełnym wystudzeniu i nie wolno zalewać ich zimną wodą, gdy powierzchnia jest rozgrzana.
Nie należy pozostawiań naczyń na rozgrzanej powierzchni bez produktów w środku oraz nie kroić potraw i nie uderzać ostrymi częściami po powłoce.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Ballarini w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności