Producent AnySharp
Kod producenta ASKSEDOCH
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj 3-4 tygodnie
Cena katalogowa 65,00 zł
Nasza cena 59,80 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 8%
Oszczędzasz 5,20 zł
AnySharp to najlepsza ostrzałka na Świecie!

Sukces ostrzałek do noży marki AnySharp Classic tkwi w solidnych płytkach ostrzących wykonanych z węglika wolframu, ustawionych pod właściwym kontem 20 stopni. Każdy kucharz wie, że osiągnięcie właściwego i stałego kąta używając tradycyjnej stalki czy osełki to trudne wyzwania nawet dla prawdziwego fachowca. Używając ostrzałkę AnySharp osiągniesz zawsze pożądany rezultat, bez posiadania specjalnych umiejętności. Wystarczy przymocować ostrzałkę do blatu, przesunąć całkowicie tępy nóż 10 - 20 razy po krawędziach ostrzących i gotowe! Przy kolejnych ostrzeniach wystarczy przeciągnąć nóż 3 - 5 razy.

Dzięki ostrzałce firmy AnySharp bez żadnego wysiłku naostrzysz noże wykonane ze stali nierdzewnej, ze stali węglowej, utwardzonych i tytanowych. Z jej pomocą naostrzysz niemalże wszystkie typy ostrzy – zarówno te z gładką krawędzią tnącą, jak i te ząbkowane, np. do krojenia chleba czy noże myśliwskie. Ostrzałka AnySharp nie jest jedynie przeznaczona do noży ceramicznych i tych z drobnymi ząbkami (np. noży do steków).

Obudowa ostrzałki z serii Classic została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Produkt jest mały i lekki – nie zajmuje dużo miejsca w szafie czy szufladzie. Dużą zaletą ostrzałki są przyssawki antypoślizgowe, które pozwalają na trwałe przymocowanie jej do blatu, zapewniając stabilność i zmniejszając ryzyko skaleczeń podczas ostrzenia.

Jak naostrzyć nóż ostrzałką AnySharp?

1.Dokładnie oczyść powierzchnię, do której ma być przymocowana ostrzałka. Powierzchnia powinna być całkowicie gładka i odtłuszczona, a ostrzony nóż czysty i suchy.
2.Ustaw dźwignię ostrzałki do góry. Ustaw samą ostrzałkę tak, by strzałka na jej korpusie była zwrócona w Twoją stronę.
3.Dociśnij lekko ostrzałkę do blatu i opuść dźwignię w dół.
4.Umieść ostrze noża między płytki ostrzące. Rączka noża powinna znajdować się blisko ostrzałki.
5.Rozpocznij teraz ostrzenie. Delikatnie przeciągaj nóż w kierunku wskazanym przez strzałkę, czyli „do siebie”. Jeżeli Twój nóż jest bardzo tępy powinno to być od 10 - 20 razy. Mniej tępe noże wystarczy przeciągnąć od 3 do 5 razy.
6.Oczyść blat i nóż z metalowych opiłków.

Od dzisiaj ostrzenie noży będzie dziecinnie proste!

Właściwości:
- materiał: 
korpus: wytrzymałe tworzywo sztuczne, 
ostrza: wykonane z węglika wolframu – jednego z najtwardszych materiałów na świecie, 
- wymiary: 
waga: 0,06 kg, 
średnica: 6 cm, 
wysokość: 6,5 cm, 
- rodzaj: ostrzałka ręczna, 
- przeznaczenie: noże wykonane ze stali nierdzewnej, ze stali węglowej, utwardzone i tytanowe (za wyjątkiem noży ceramicznych i z drobnymi, gęstymi ząbkami np. noże do steków), 
- idealne do ostrzenia każdego rodzaju ostrza zarówno gładkiego, jak i ząbkowanego ( nóż do chleba, finki, scyzoryki, tasaki, noże myśliwskie, siekiery), 
- przyssawka PowerGrip® zapewnia bezpieczeństwo i stabilność podczas ostrzenia -nie musisz przytrzymywać ostrzałki drugą ręką, 
- pokrywa korpusu wykonana z polimeru chroni ostrze przed uszkodzeniem, 
- krawędzie ostrzące ustawione pod kątem 20 stopni zapewniają optymalne warunki do zaostrzenia każdego noża, 
- kolekcja: Classic, 
- kolor: żółty, 
- ostrzałka zapakowana jest w eleganckie pudełko prezentowe, 
- gwarancja: 2 lata.

Innowacyjne ostrzałki do noży stworzone przez firmę AnySharp to "must have" każdego Szefa Kuchni! Docenione przez cenionych kucharzy, blogerów kulinarnych, autorów książek i programów kulinarnych, w bardzo krótkim czasie zyskały miano "najlepszych ostrzałek na Świecie". 

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki AnySharp w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
tel. 660 56 57 58 
e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności